Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Emaar Black Weekend 100.000 TL Çekiliş Kampanyası

 • 3 hafta önce eklendi
 • 365 defa incelendi
 • Puan : star star star 6 incelemede 3,17 puan almıştır.
Emaar’da Black Weekend heyecanı! Yapacağın alışverişin %70’inin hediye edileceği kampanyada ayrıca 1 kişiye 100.000 TL bakiye yüklü Param Kart kazanma şansı Emaar’da

29 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında Seçili mağazalardan yapılacak alışverişlerde harcama tutarının %70’inin hediye edileceği kampanyada ayrıca 1 kişiye 100.000 TL bakiye yüklü Param Kart kazanma şansı Emaar’da.

Aynı gün içerisinde yapılacak toplam 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde, harcamanızın %70’i kadarı yüklü Param Kart’a sahip olmak için Black Weekend’de Emaar’a gelmeyi unutmayın!

Kampanya Detayı:
 • Bu kampanya Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.ŞadınaMPİ’nin13.11.2019tarih ve 58259698-255.01.02-E.10627sayılıizni ile Hedef Çekiliştarafından düzenlenmektedir.
 • Kampanya 29.11.2019 saat: 10:00 ile 01.12.2019 saat: 22:00 tarihleriarasında,İstanbul ilinde bulunan Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş ‘ne ait Emaar Square Mall AVM içindeki mağazalardan (Emaar Square Mall AVM içerisindeki bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, Mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/DK yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir) minimum 50 TL olacak şekilde aynı gün içerisinde toplamda 500 TL ve katları tutarında (her 500 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapıp fiş/fatura/e-faturalarıyla birlikte kampanya katılım noktalarına giden müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecek(Kampanyanın bitiş tarihi 01.12.2019 Saat: 22:00 olup, katılım noktalarından son e-faturalara giriş tarihi 02.12.2019 saat: 17:00’dır.)şekilde sürdürülecektir.
 • Talihliler, 18.01.2020tarihindesaat:14:00’deEmaar Square Mall AVM ( -1 katı Eczane önü alanı) Ünalan Mah., Libadiye Cd No:88, 34700 Üsküdar/İstanbuladresinde çekilişle belirlenecektir.
 • Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte1kişi100.000 TL değerindeki Param Hediye Kart (Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.’ye ait Emaar Square Mall AVM’deki mağazalarda geçerlidir. (ARBYS’S, ATASUN OPTİK, ATELIER REBUL, BAQA, BENETTON, BERNARDO, BEYMEN CLUB, BIG BAKER, BIRELIN, BURGER KING, CALZEDONIA, CAMICISSIMA, CARTIER, CINEMAXIMUM, COLD STONE, COLUMBIA, ÇÖPS, ERDEM KIRAMER, ETA BAL, ETSTUR, GREYDER, GUCCI, GUESS, GÜLTEKİN DÖVİZ, GÜNAYDIN KÖFTE DÖNER, HACIOĞLU, HARRY WINSTON, HERMES, HUGO BOSS, HUQQA, INTIMISSIMI, JOLLY TUR, JUICE PLANET, KAHVE DÜNYASI, KASAP DÖNER, KEKİK CAFE, LEB, MAC, MAC ATHLETICS, MANGO, MARKS&SPENCER, MAVİ, MCDONALD’S, MIIN, MONT BLANC, NARS, OTOFÖR –OTO YIKAMA, ÖZBAYRAK ALTIN, PAESE COSMETICS, PANÇO, PAPS ITALIAN, PİDEELLİ5, PİDEM, POPEYES, STARBUCK’S, ŞANS OYUNLARI, TEKTAŞ WATCHES & JEWELLERY, TIME PROFESSOR, TOBACCO SHOP, UNIQUE, EMAARKIDS AREA (MINIZONE), WALTER’S COFFEE, PACCO BABY, BALOON STORE, VR ROOM ARENA, SUPPLEMENTLER, FOTOMATİK, KAYDIRAX, KIDS PLAYİ PONYCYCLES, LELAS, POP STICK mağazalarında geçerli değildir.)
 • Talihliler söz konusu kartlara yüklenen tutarları ATM’lerden nakit olarak çekemeyecek, bir başka banka hesabına transfer edemeyeceklerdir.
 • Söz konusu Param Kart’lar 20.02.2020–31.08.2020 tarihleri arasında kullanılabilir ve geçerlidir.)ikramiyesi kazanacaktır.
 • İkramiye kazanan talihliler 21.01.2020tarihli Posta Gazetesinde ilan edilecektir.
 • Emaar Square Mall AVM içerisindeki bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, Mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/DK yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya bireysel müşterilere yönelik olup tüzel kişiler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilir.
 • Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. E-fatura (e-arşiv faturalar katılımcının mail adresine gönderilmektedir) ile katılımda, sadece Emaar Square Mall AVM mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturanın bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı ve bir nüshasının çekiliş kayıt noktasına bırakılması şartıyla kampanyaya katılım yapılabilir.
 • Kampanyanın bitiş tarihi 01.12.2019 Saat: 22:00 olup, katılım noktalarından son e-faturalara giriş tarihi 02.12.2019 saat: 17:00’dır.
 • Katılımcının ismi ile fatura/e-fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılmayacaktır.
 • Kampanya katılımında, katılımcı tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
 • Çekiliş sıra no, Ad-soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcıların çekilişe dahil edilmeleri gerekmektedir.
 • Katılımcılar fiş/fatura/e-fatura ibraz etmek suretiyle, bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.İkramiye tesliminde fiş/ fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları, Emaar Square MallAVM içerisindeki tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçük olan kişiler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.İlgili etiketler : Emaar Avm, Emaar Avm Kampanyaları, Emaar Çekiliş, Emaar Black Weekend,

Kampanya Sahibi

Emaar Square Mall
 • Eklenme Tarihi

  : 14 Kasım 2019
 • Güncelleme Tarihi

  : 14 Kasım 2019
 • Geçerlilik Tarihi

  : 1 Aralık 2019
 • Trafik

  : 365

Benzer Kampanyalar

 • Emaar Square Mall Emaar AVM'den Üç Alışverişten Biri Hediye!

  Emaar AVM'den Üç Alışverişten Biri Hediye!

  Emaar’da Bir Alırsın, İki Alırsın, Üçüncüde Kazanırsın! 18-21 Ekim’de Emaar Alışveriş Merkezi'nden yapacağınız 3 alışverişte, birinin tutarı kadar yüklü TL Param kart hediye! Kampany...
  17 Ekim 2019108 defa incelendi
 • GittiGidiyor GittiGidiyor Süper Cuma Kampanyası 2019

  GittiGidiyor Süper Cuma Kampanyası 2019

  Süper Cuma'ya Özel Süper Fırsatlar Gittigidiyor'da Türkiye'nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor'un, dünyanın her yanında tüketicilere büyük indirimlerin sunulduğu Black Friday'e öz...
  26 Kasım 2019285 defa incelendi
 • Hepsi Burada Hepsiburada.com Efsane Cuma Kampanyası 2019

  Hepsiburada.com Efsane Cuma Kampanyası 2019

  Efsane Cuma Geliyor, Türkiye Hepsiburada.com'da buluşuyor. Türkiye'nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada.com, dünyanın pek çok ülkesinde Kasım Ayının dördüncü perşembesi kutlana...
  18 Kasım 2019196 defa incelendi
 • Watsons Watsons Efsane Cuma Kampanyası 2019

  Watsons Efsane Cuma Kampanyası 2019

  Watsons'ta Efsane Cuma başladı! Black Friday indirim günleri kapsamında kozmetikten kişisel bakıma, ünlü markaların yüzlerce ürünü muhteşem indirimlerle Watsons’da sizleri bekliyor...
  26 Kasım 2019167 defa incelendi
 • Doritos Doritos Hot Battle Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası

  Doritos Hot Battle Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası

  Doritos'un yeni lezzeti Hot Battle Latin Amerika Acısı mı? Uzak Doğusu Acısı mı?  Raflarda kalacak acıyı seç, hem sevdiğin lezzet rafarda kalsın, hem de Elektro Wind Easy Serisi Elektr...
  3 Eylül 2019410 defa incelendi