Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Deepo Outlet Center 4. Ulusal Fotoğraf Yarışması

 • 2 yıl önce eklendi
 • 1341 defa incelendi
 • Puan : star star 27 incelemede 2,33 puan almıştır.
İlkbaharın dinamik ruhunu, renklerini, Antalya’nın doğasıyla birleştiğinde ortaya çıkan eşsiz manzaraları sizin objektifinizden görmek istiyoruz.

Deepo Outlet Center’ın sanata ve doğaya verdiği değeri  toplumla paylaşmak üzere 4.’sünü düzenlediği ulusal fotoğraf yarışması tüm amatör ve profesyonel  fotoğrafçılara açıktır.

2016 yılı fotoğraf yarışmasının adı “Antalya’da İlkbahar” olarak belirlenmiştir.

Deepo Outlet Center bu yıl da yine Antalya konusu üzerinden fotoğraf yarışması organize ediyor.  İlkbaharın dinamik ruhunu, renklerini, Antalya’nın doğasıyla birleştiğinde ortaya çıkan eşsiz  manzaraları siz değerli katılımcıların objektifinden görmek istiyor.

Antalya’nın doğasında ya da şehir hayatında ilkbaharı anlatan fotoğraflarınızın, yaşadığımız rutinden  bir an da olsa bizleri uzaklaştıracağına eminiz. 

Antalya’da ilkbaharın yaşattığı duyguları paylaşmak isterseniz, sizlerden estetik yönü kuvvetli, orijinal  fotoğraflarınızı bekliyoruz.

Yarışma Kuralları;
- Katılım ücretsizdir.
- Yarışmaya; Seçici kurul üyeleri, TFSF temsilcisi, yarışma koordinatörü ve birinci dereceden yakınları dışında tüm fotoğraf severler katılabilir.
- Yarışma ulusal yarışmadır ve yarışmaya 18 yaşını doldurmuş tüm amatör ve profesyonel fotoğraf severler katılabilir.
- Yarışmacılar, yarışmaya en fazla 4 (dört) adet Sayısal Renkli veya Siyah-Beyaz eser ile katılabilir.
- Gönderilecek eserler, TC kanunlarına ve genel ahlak kurallarına aykırı olmayacaktır. Bu tür eserler, doğrudan ve haber verilmeksizin değerlendirme dışı bırakılacak ve gereği görüldüğünde yasal takip gerçekleştirilecektir.
- Katılımcı anlatım biçiminde özgürdür. Çekim tekniklerini istediği gibi kullanabilir.
- Daha önce ya da bu yarışma ile eş zamanlı yapılan herhangi bir yarışmada ödül almış fotoğraflar ile bu fotoğrafların kadraj farklılığı içeren görüntüleri yarışmaya katılamaz. Anılan fotoğrafın, bu yarışmadan önce veya bu yarışmayla eş zamanda yapılan herhangi bir yarışmada ödül almış olduğunun ortaya çıkması durumunda, katılımcı hakkında kural ihlali işlemi uygulanır.
- Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin tamamen ya da kısmen kullanılması kural ihlali sayılır.
- Katılımcı, internet sitesine yarışma için yüklediği fotoğrafların tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Aksine davranış kural ihlali sayılır. 2 / 4
- Yarışmaya gönderdiği fotoğraf üzerinde, yapıt kendisine ait olmadığı halde kendisininmiş gibi göstermeye ve değerlendirme kurulunu yanıltmaya yönelik her türlü müdahale ve değişiklikler kural ihlali sayılır.
- Kural ihlali yapan kişilere TFSF U/UA Yarışma Düzenleme Standartları Yönergesi 13. Madde’deki yaptırımlar uygulanır. Katılımcının ödülü iptal edilir; ödül, unvan ve her türlü kazanımları geri alınır. Ödül yeri boş bırakılır. Ödül verilmişse, ödül sahibinin ödülü iade etmesi gerekir. Bu iptal durumu, diğer ödül almış ve/veya alamamış yarışmacılara ise talep hakkı doğurmaz.
- Haklarında yukarıda açıklanan gerekçelerle kısıtlılık kararı devam eden katılımcılar bu yarışmaya katılamazlar.
- Deepo Outlet Center ve/veya seçici kurul, herhangi bir başvurunun kurallara aykırı olduğunun tespit edilmesi durumunda eser sahibine bilgi vermeksizin başvuruyu geri çevirme ya da değerlendirme harici tutma yetkisine sahiptir.
- Bu yarışmanın sahibi, yükümlüsü ve yürütücüsü Deepo Outlet Center’dir.
- Yarışma fotoğraf sanatına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenmektedirİlgili etiketler : Deepo Outlet Center, Fotoğraf Yarışması, Yarışma,

Kampanya Sahibi

Deepo AVM
 • Eklenme Tarihi

  : 16 Mart 2016
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 16 Mart 2016
 • Trafik

  : 1341

Benzer Kampanyalar

 • Beymen Club Beymen Club İle Yol Senin Fotoğraf Yarışması

  Beymen Club İle Yol Senin Fotoğraf Yarışması

  Beymen Club #BeymenClubİleYolSenin Fotoğraf Yarışmasıyla, fotoğraf tutkunlarını Yol Hikayelerini yansıtmaya davet ediyor! 4 Haziran Pazartesi başlayan ve 18 yaşından büyük herkesin katı...
  05 Haziran 2018108 defa incelendi
 • İstikbal İstikbal Mobilya Tasarım Yarışması 2018

  İstikbal Mobilya Tasarım Yarışması 2018

  İstikbal’in düzenlediği “İstikbalini Tasarla” mobilya tasarım yarışmasına katıl, birbirinden özel fırsat ve ödüllerle kendi geleceğini parlat! Boydak Holding’in mobilya sektöründeki a...
  13 Haziran 2018201 defa incelendi
 • Kinder Çikolata Kinder Chocolate Yeni Gülümseyen Çocuk Yüzünü Arıyor!

  Kinder Chocolate Yeni Gülümseyen Çocuk Yüzünü Arıyor!

  Kinder Chocolate Yeni Gülümsemesini Arıyor! 9 Şubat - 27 Nisan 2018 tarihleri arasında Kinder Chocolate paketlerindeki şifreyi kullanarak çocuğunuzun fotoğrafını, gülümseten bir sözüyle gul...
  19 Şubat 2018439 defa incelendi
 • Turkcell Turkcell

  Turkcell "Benim Gözümden" Yarışması Başladı

  Şimdi Türkiye’de gördüğünüz güzellikleri herkesle paylaşma zamanı! Turkcell ve HUAWEI tarafından "Şimdi Türkiye'nin güzelliklerini paylaşma vakti!" sloganıyla başlatılan yarışma kapsamı...
  05 Haziran 2018192 defa incelendi
 • Algida Algida

  Algida "Son Topunu Kim Yedi" Yarışması - iPhone X Hediye

  Algida Maraş Usulü'nün Son Topunu Kim Yediğini Tahmin Et, iPhone X Kazan! 9 -19 Nisan 2018 tarihleri arasında Twitter’da son topu kimin ve nasıl yediğini #SonTopuKimYedi etiketiyle paylaş, ...
  09 Nisan 2018541 defa incelendi