Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Deepo Outlet Center 4. Ulusal Fotoğraf Yarışması

 • 2 yıl önce eklendi
 • 1226 defa incelendi
 • Puan : star star 26 incelemede 2,35 puan almıştır.
İlkbaharın dinamik ruhunu, renklerini, Antalya’nın doğasıyla birleştiğinde ortaya çıkan eşsiz manzaraları sizin objektifinizden görmek istiyoruz.

Deepo Outlet Center’ın sanata ve doğaya verdiği değeri  toplumla paylaşmak üzere 4.’sünü düzenlediği ulusal fotoğraf yarışması tüm amatör ve profesyonel  fotoğrafçılara açıktır.

2016 yılı fotoğraf yarışmasının adı “Antalya’da İlkbahar” olarak belirlenmiştir.

Deepo Outlet Center bu yıl da yine Antalya konusu üzerinden fotoğraf yarışması organize ediyor.  İlkbaharın dinamik ruhunu, renklerini, Antalya’nın doğasıyla birleştiğinde ortaya çıkan eşsiz  manzaraları siz değerli katılımcıların objektifinden görmek istiyor.

Antalya’nın doğasında ya da şehir hayatında ilkbaharı anlatan fotoğraflarınızın, yaşadığımız rutinden  bir an da olsa bizleri uzaklaştıracağına eminiz. 

Antalya’da ilkbaharın yaşattığı duyguları paylaşmak isterseniz, sizlerden estetik yönü kuvvetli, orijinal  fotoğraflarınızı bekliyoruz.

Yarışma Kuralları;
- Katılım ücretsizdir.
- Yarışmaya; Seçici kurul üyeleri, TFSF temsilcisi, yarışma koordinatörü ve birinci dereceden yakınları dışında tüm fotoğraf severler katılabilir.
- Yarışma ulusal yarışmadır ve yarışmaya 18 yaşını doldurmuş tüm amatör ve profesyonel fotoğraf severler katılabilir.
- Yarışmacılar, yarışmaya en fazla 4 (dört) adet Sayısal Renkli veya Siyah-Beyaz eser ile katılabilir.
- Gönderilecek eserler, TC kanunlarına ve genel ahlak kurallarına aykırı olmayacaktır. Bu tür eserler, doğrudan ve haber verilmeksizin değerlendirme dışı bırakılacak ve gereği görüldüğünde yasal takip gerçekleştirilecektir.
- Katılımcı anlatım biçiminde özgürdür. Çekim tekniklerini istediği gibi kullanabilir.
- Daha önce ya da bu yarışma ile eş zamanlı yapılan herhangi bir yarışmada ödül almış fotoğraflar ile bu fotoğrafların kadraj farklılığı içeren görüntüleri yarışmaya katılamaz. Anılan fotoğrafın, bu yarışmadan önce veya bu yarışmayla eş zamanda yapılan herhangi bir yarışmada ödül almış olduğunun ortaya çıkması durumunda, katılımcı hakkında kural ihlali işlemi uygulanır.
- Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin tamamen ya da kısmen kullanılması kural ihlali sayılır.
- Katılımcı, internet sitesine yarışma için yüklediği fotoğrafların tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Aksine davranış kural ihlali sayılır. 2 / 4
- Yarışmaya gönderdiği fotoğraf üzerinde, yapıt kendisine ait olmadığı halde kendisininmiş gibi göstermeye ve değerlendirme kurulunu yanıltmaya yönelik her türlü müdahale ve değişiklikler kural ihlali sayılır.
- Kural ihlali yapan kişilere TFSF U/UA Yarışma Düzenleme Standartları Yönergesi 13. Madde’deki yaptırımlar uygulanır. Katılımcının ödülü iptal edilir; ödül, unvan ve her türlü kazanımları geri alınır. Ödül yeri boş bırakılır. Ödül verilmişse, ödül sahibinin ödülü iade etmesi gerekir. Bu iptal durumu, diğer ödül almış ve/veya alamamış yarışmacılara ise talep hakkı doğurmaz.
- Haklarında yukarıda açıklanan gerekçelerle kısıtlılık kararı devam eden katılımcılar bu yarışmaya katılamazlar.
- Deepo Outlet Center ve/veya seçici kurul, herhangi bir başvurunun kurallara aykırı olduğunun tespit edilmesi durumunda eser sahibine bilgi vermeksizin başvuruyu geri çevirme ya da değerlendirme harici tutma yetkisine sahiptir.
- Bu yarışmanın sahibi, yükümlüsü ve yürütücüsü Deepo Outlet Center’dir.
- Yarışma fotoğraf sanatına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenmektedirİlgili etiketler : Deepo Outlet Center, Fotoğraf Yarışması, Yarışma,

Kampanya Sahibi

Deepo AVM
 • Eklenme Tarihi

  : 16 Mart 2016
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 16 Mart 2016
 • Trafik

  : 1226

Benzer Kampanyalar

 • Kinder Çikolata Kinder Chocolate Yeni Gülümseyen Çocuk Yüzünü Arıyor!

  Kinder Chocolate Yeni Gülümseyen Çocuk Yüzünü Arıyor!

  Kinder Chocolate Yeni Gülümsemesini Arıyor! 9 Şubat - 27 Nisan 2018 tarihleri arasında Kinder Chocolate paketlerindeki şifreyi kullanarak çocuğunuzun fotoğrafını, gülümseten bir sözüyle gul...
  19 Şubat 2018157 defa incelendi
 • Ülker Metro Bizz@kampüs 2018 En Parlak Fikir Yarışması Başvuruları Başladı

  Bizz@kampüs 2018 En Parlak Fikir Yarışması Başvuruları Başladı

  Yıldız  Holding’in üniversiteliler için düzenlediği en parlak fikirli yarışması bizz@kampüs’ün 2018 kayıtları başladı... Her yıl farklı bir Yıldız Holding  markası ile üniversite ...
  15 Şubat 2018115 defa incelendi
 • BKM Express BKM Express'ten Sinema Bileti Hediye!

  BKM Express'ten Sinema Bileti Hediye!

  E-Ticaret alışverişlerinizde hızlı, kolay ve güvenli bir ödeme sistemi BKM Express 200 kişiye sinema bileti hediye ediyor. 28 Aralık - 2 Ocak 2018 tarihleri arasında https://bkmexpress-1901...
  29 Aralık 2017210 defa incelendi
 • 17Burda AVM 17 Burda AVM'de Kalpleri Takip Et, Hediye Kazan!

  17 Burda AVM'de Kalpleri Takip Et, Hediye Kazan!

  Sen kalbini takip ettikçe aşkın ve hediyen seni bulsun! Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Esas 17 Burda AVM, 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel hazırladığı "Kalpleri Takip Et" oyun...
  06 Şubat 2018101 defa incelendi
 • Forever New Forever New'den Hafta Sonu Tatili ve 1000 TL Hediye Çeki!

  Forever New'den Hafta Sonu Tatili ve 1000 TL Hediye Çeki!

  Avustralyalı giyim markası Forever New'un düzenlediği çekiliş ile bir kişi, 10 - 11 Mart tarihlerinde Ağva'daki Tranquilla River Lodge'da çift kişilik hafta sonu tatili ve 1000 TL değerinde ...
  24 Kasım 2017235 defa incelendi