Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Deepo Outlet Center 4. Ulusal Fotoğraf Yarışması

 • 1 yıl önce eklendi
 • 1129 defa incelendi
 • Puan : star star 26 incelemede 2,35 puan almıştır.
İlkbaharın dinamik ruhunu, renklerini, Antalya’nın doğasıyla birleştiğinde ortaya çıkan eşsiz manzaraları sizin objektifinizden görmek istiyoruz.

Deepo Outlet Center’ın sanata ve doğaya verdiği değeri  toplumla paylaşmak üzere 4.’sünü düzenlediği ulusal fotoğraf yarışması tüm amatör ve profesyonel  fotoğrafçılara açıktır.

2016 yılı fotoğraf yarışmasının adı “Antalya’da İlkbahar” olarak belirlenmiştir.

Deepo Outlet Center bu yıl da yine Antalya konusu üzerinden fotoğraf yarışması organize ediyor.  İlkbaharın dinamik ruhunu, renklerini, Antalya’nın doğasıyla birleştiğinde ortaya çıkan eşsiz  manzaraları siz değerli katılımcıların objektifinden görmek istiyor.

Antalya’nın doğasında ya da şehir hayatında ilkbaharı anlatan fotoğraflarınızın, yaşadığımız rutinden  bir an da olsa bizleri uzaklaştıracağına eminiz. 

Antalya’da ilkbaharın yaşattığı duyguları paylaşmak isterseniz, sizlerden estetik yönü kuvvetli, orijinal  fotoğraflarınızı bekliyoruz.

Yarışma Kuralları;
- Katılım ücretsizdir.
- Yarışmaya; Seçici kurul üyeleri, TFSF temsilcisi, yarışma koordinatörü ve birinci dereceden yakınları dışında tüm fotoğraf severler katılabilir.
- Yarışma ulusal yarışmadır ve yarışmaya 18 yaşını doldurmuş tüm amatör ve profesyonel fotoğraf severler katılabilir.
- Yarışmacılar, yarışmaya en fazla 4 (dört) adet Sayısal Renkli veya Siyah-Beyaz eser ile katılabilir.
- Gönderilecek eserler, TC kanunlarına ve genel ahlak kurallarına aykırı olmayacaktır. Bu tür eserler, doğrudan ve haber verilmeksizin değerlendirme dışı bırakılacak ve gereği görüldüğünde yasal takip gerçekleştirilecektir.
- Katılımcı anlatım biçiminde özgürdür. Çekim tekniklerini istediği gibi kullanabilir.
- Daha önce ya da bu yarışma ile eş zamanlı yapılan herhangi bir yarışmada ödül almış fotoğraflar ile bu fotoğrafların kadraj farklılığı içeren görüntüleri yarışmaya katılamaz. Anılan fotoğrafın, bu yarışmadan önce veya bu yarışmayla eş zamanda yapılan herhangi bir yarışmada ödül almış olduğunun ortaya çıkması durumunda, katılımcı hakkında kural ihlali işlemi uygulanır.
- Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin tamamen ya da kısmen kullanılması kural ihlali sayılır.
- Katılımcı, internet sitesine yarışma için yüklediği fotoğrafların tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Aksine davranış kural ihlali sayılır. 2 / 4
- Yarışmaya gönderdiği fotoğraf üzerinde, yapıt kendisine ait olmadığı halde kendisininmiş gibi göstermeye ve değerlendirme kurulunu yanıltmaya yönelik her türlü müdahale ve değişiklikler kural ihlali sayılır.
- Kural ihlali yapan kişilere TFSF U/UA Yarışma Düzenleme Standartları Yönergesi 13. Madde’deki yaptırımlar uygulanır. Katılımcının ödülü iptal edilir; ödül, unvan ve her türlü kazanımları geri alınır. Ödül yeri boş bırakılır. Ödül verilmişse, ödül sahibinin ödülü iade etmesi gerekir. Bu iptal durumu, diğer ödül almış ve/veya alamamış yarışmacılara ise talep hakkı doğurmaz.
- Haklarında yukarıda açıklanan gerekçelerle kısıtlılık kararı devam eden katılımcılar bu yarışmaya katılamazlar.
- Deepo Outlet Center ve/veya seçici kurul, herhangi bir başvurunun kurallara aykırı olduğunun tespit edilmesi durumunda eser sahibine bilgi vermeksizin başvuruyu geri çevirme ya da değerlendirme harici tutma yetkisine sahiptir.
- Bu yarışmanın sahibi, yükümlüsü ve yürütücüsü Deepo Outlet Center’dir.
- Yarışma fotoğraf sanatına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenmektedirİlgili etiketler : Deepo Outlet Center, Fotoğraf Yarışması, Yarışma,

Kampanya Sahibi

Deepo AVM
 • Eklenme Tarihi

  : 16 Mart 2016
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 16 Mart 2016
 • Trafik

  : 1129

Benzer Kampanyalar

 • Taurus Ankara AVM Taurus AVM 4. Yunus Ensari Resim Yarışması

  Taurus AVM 4. Yunus Ensari Resim Yarışması

  Sanata verdiği önemi bünyesinde yer alan Sanat Merkezi ile ortaya koyan Taurus AVM, Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Ensari adına, 18-40 yaşları arasında tüm T.C. vatandaşlarının katılabileceği ...
  02 Ekim 2017151 defa incelendi
 • Gordion AVM Gordion AVM

  Gordion AVM "2017 Modanın Yıldızı Sensin" Yarışması

  Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM'nin ev sahipliğinde, moda tasarım alanındaki gizli yetenekler “Modanın Yıldızı Sensin” yarışmasıyla ortaya çıkacak. Yarışmanın Özge Ulusoy, Raş...
  28 Ağustos 2017393 defa incelendi
 • Forum Trabzon Forum Trabzon 29 Ekim Resim Yarışması

  Forum Trabzon 29 Ekim Resim Yarışması

  Atatürk, Cumhuriyet ve Çocuk Resim Yarışması başvuruları başladı... 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel 2.'si gerçekleşecek "Atatürk, Cumhuriyet ve Çocuk" konulu resim yarışmasına sen de kat...
  12 Ekim 2017143 defa incelendi
 • Vakkorama Vakkorama, Vespa Tasarım Yarışması Başladı!

  Vakkorama, Vespa Tasarım Yarışması Başladı!

  Vakkorama İstinyePark’a gel, Vespa tasarım yarışmasına katıl, tasarladığın Vespa'nın anahtarını kazan! Vakkorama İstinyepark ve Vespa yazın en iddalı, samimi ve özgün yarışmasını düzenliyor...
  01 Ağustos 2017451 defa incelendi
 • Türk Telekom Türk Telekom'dan Samsung Galaxy Note 8 Hediyeli Yarışma

  Türk Telekom'dan Samsung Galaxy Note 8 Hediyeli Yarışma

  Türk Telekom Samsung Galaxy Note 8 Hediye etiyor... Türk Telekom Facebook sayfasında düzenlenen yarışma kapsamında, Note 8 kazanma şansı için Facebook sayfasındaki Note 8 içeriğiniz  p...
  28 Eylül 2017312 defa incelendi