Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Deepo Outlet 7. Dostluk Festivali

 • 1 yıl önce eklendi
 • 825 defa incelendi
 • Puan : star star star 21 incelemede 2,57 puan almıştır.
Deepo Outlet Alışveriş merkezi 7 yıldır Türk ve Rus Dostluk Festivali’ni organize ediyor.  Kültürlerarası paylaşımı yansıtan festival bu yıl da Deepo Alışveriş merkezinin aktivite alanında 3 Aralık Cumartesi ve 4 Aralık Pazar günleri düzenlenecek. Yerli ve yabancı birçok davetlinin katılacağı festivalde birbirinden eğlenceli etkinlikler yer alıyor.

Haftasonu düzenlenecek festivalin açılışı Türk ve Rus çocukların yaptığı resimlerin olduğu bir sergi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Bandosu’nun canlı müzik konseri ile gerçekleşecek. Çocukların hünerlerini sergileyeceği yetenek yarışması ile devam edecek festivalde Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler kukla tiyatrosu da izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.  İkinci gün dünyaca ünlü akrobasi grubu Circus Stars festivalin konuğu olacak. Özel Hayal Evi Sanat Merkezi’nin yetenekli öğrencileri festivale renk katacaklar. Muratpaşa Belediyesi Sanat Toplulukları Gençlik Orkestrası birbirinden güzel parçalar seslendirecekler. Rus Sanat ve Kültür Derneği’nin minik üyeleri dans performansı sergileyecek ve Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası’nın kapanış konseri ile Dostluk Festivali sona erecek.  Sahne gösterilerini izlemenin yanı sıra Rus ve Türk lezzetlerini tatmak isteyenleri de festival boyunca sürprizler bekliyor.

Deepo Outlet tarafından organize edilen 7. Dostluk Festivali Antalya Büyükşehir Belediyesi, Rus Sanat ve Kültür Derneği, Muratpaşa Belediyesi, Kepez Belediyesi ile bünyesinde Rus ve Türk kökenli çalışanların bulunduğu kuruluşların destekleriyle düzenlenecek. Her yıl olduğu gibi bu yılda Ruslar,  Antalya’da yaşamanın mutluluğunu bu coşkulu festivalde paylaşacaklar.


İlgili etiketler : Deepo Outlet, Festival, Dostluk Festivali, Etkinlik,

Kampanya Sahibi

Deepo AVM
 • Eklenme Tarihi

  : 02 Aralık 2016
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 04 Aralık 2016
 • Trafik

  : 825

Benzer Kampanyalar

 • Watsons Watsons Bahar Festivali Kampanyası

  Watsons Bahar Festivali Kampanyası

  Watsons Bahar Festivalinde, Binden fazla ürünün ikincisi sadece 1 TL.... Türkiye’nin güzellik ve kişisel bakım ürünleri mağazası Watsons, Mayıs ayı boyunca geçerli olacak "Bahar Festivali"...
  04 Mayıs 2018670 defa incelendi