Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Civil'de World'e Özel 25 TL Puan Hediye!

 • 4 yıl önce eklendi
 • 774 defa incelendi
 • Puan : star star star star 14 incelemede 3,71 puan almıştır.
1-30 Ekim 2020 tarihleri arasında Civil mağazalarından ve civilim.com'den World Card ile tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 250 TL ve üzeri işlemlerden 25 TL C,ivil Puan hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:
-World Mobil kampanyası kapsamında 01-30 Eylül 2020 tarihleri arasında Civil mağazaları ve online mağaza www.civilim.com'dan tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 250 TL ve üzeri alışverişlerden 25 TL Civil Puan kazanılmaktadır.
-Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
-Kazanılan puanlar e-ticaret harcamalarında kullanılamayacaktır.
-Kampanyadan kazanılan puanlar Civil World üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
-Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
-Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
-Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir.World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için "Kampanyalar" alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.
-Kampanya kapsamında kazanılan Civil Puan'lar 9 Ekim 2020 tarihine kadar yüklenecektir.
-Puanların son kullanım tarihi 20 Ekim 2020'dir. Kullanılmayan puanlar 21 Ekim 2020'de geri alınacaktır.
-Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
-Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
-Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Civil Mağazacılık A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
-Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz 1 - 30 Eylül 2020 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal ve fiziki POS'lardan toplanacaktır.
-Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ("Yapı Kredi") tarafından işlenecektir.İlgili etiketler : Civil, Civil Kampanyaları, Hediye Puan, World,

Kampanya Sahibi

Civil

İlişkili Marka

World Card
 • Eklenme Tarihi

  : 1 Eylül 2020
 • Güncelleme Tarihi

  : 1 Eylül 2020
 • Geçerlilik Tarihi

  : 30 Eylül 2020
 • Trafik

  : 774
 • İlişkili Markalar

  : World Card

Benzer Kampanyalar