Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama, Morhipo, n11 ve Trendyol'da 300 TL MaxiPuan Hediye

  • 1 yıl önce eklendi
  • 883 defa incelendi
  • Puan : star star star star star 2 incelemede 4,5 puan almıştır.
Maximum kredi kartınız ile Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online Alışveriş, Morhipo, n11 ve Trendyol'dan 1-31 Ocak 2023 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız her 750 TL ve üzeri alışverişe 75 TL, toplam 300 TL MaxiPuan!

Kampanyaya Maximum Mobil’de ya da İşcep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

MaxiPuanlarınız 15 Şubat 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Mart 2023. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.Hepsi Burada Adresine Git!

İlgili etiketler : Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama, Morhipo, N11, Trendyol, Maximum, Hediye Puan, Kampanya,

Kampanya Sahibi

Hepsi Burada

İlişkili Marka

MaximumTrendyol

Benzer Kampanyalar