Çiçeksepeti, Gittigidiyor, Hepsiburada, Morhipo, N11 ve Trendyol'da 200 TL MaxiPuan!

  • 2 ay önce eklendi
  • 398 defa incelendi
1 - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında Maximum Kredi kartınız ile Çiçeksepeti, Gittigidiyor, Hepsiburada, Pazarama Online Alışveriş ve Market Siparişi, Morhipo, N11 ve Trendyol'dan 1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişten itibaren 40 TL, toplam 200 TL MaxiPuan!

Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

MaxiPuanlarınız 19 Temmuz 2022 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Ağustos 2022’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.Bu kampanya 30 Haziran 2022 tarihine kadar geçerlidir ve bitmesine 3 gün kalmıştır.
İlgili etiketler : Maximum, Çiçeksepeti, Gittigidiyor, Hepsiburada, Pazarama, Morhipo, N11, Trendyol,

Kampanya Sahibi

Maximum

İlişkili Marka

TrendyolHepsi Burada

Benzer Kampanyalar