Carter's'ta World'e Özel 35 TL WorldPuan

 • 1 ay önce eklendi
 • 210 defa incelendi
 • Puan : star star star 6 incelemede 2,83 puan almıştır.
1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında World Card ile tek seferde 350 TL Carter's harcamalarınızda 35 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

Kampanya Detayı:
- World Mobil kampanyası kapsamında 01 31 - Temmuz 2020 tarihleri arasında Carter's mağazaları ve www.cartersoshkosh.com.tr'den tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlerden 35 TL Worldpuan kazanılmaktadır.
- Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.
- Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. Kazanılan puanlar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir.
- World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için "Kampanyalar" alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 14 Ağustos 2020 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 30 Ağustos  2020'dir. Kullanılmayan puanlar 31 Ağustos 2020'de geri alınacaktır.
- Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
- Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
- Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Gami Giyim Ticaret A.Ş tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Bu kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir ve bitmesine 22 gün kalmıştır.
İlgili etiketler : Carter's, Carter's Kampanyaları, Bebek Giyim, Çocuk Giyim, World, Kampanya,

Kampanya Sahibi

Carter's

İlişkili Marka

World Card
 • Eklenme Tarihi

  : 1 Haziran 2020
 • Güncelleme Tarihi

  : 1 Temmuz 2020
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Temmuz 2020
 • Trafik

  : 210
 • İlişkili Markalar

  : World Card

Benzer Kampanyalar