Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Carter's'ta World'e Özel 35 TL WorldPuan

 • 3 ay önce eklendi
 • 465 defa incelendi
 • Puan : star star star 6 incelemede 2,83 puan almıştır.
1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında World Card ile tek seferde 350 TL Carter's harcamalarınızda 35 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

Kampanya Detayı:
- World Mobil kampanyası kapsamında 01-31 Ağustos 2020 tarihleri arasında Carter's mağazaları ve online mağaza www.cartersoshkosh.com.tr'den tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 350 TL ve üzeri alışverişlerden 35 TL Carter's Puan kazanılmaktadır.
- Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
- Kazanılan puanlar e-ticaret harcamalarında kullanılamayacaktır. Kampanyadan kazanılan puanlar Carter's World üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
- Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
- Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için "Kampanyalar" alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.
- Kampanya kapsamında kazanılan Carter's Puan'lar 4 Eylül 2020 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 15 Eylül 2020'dir. Kullanılmayan puanlar 16 Eylül 2020'de geri alınacaktır.
- Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
- Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
- Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Gami Giyim Tic. A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.İlgili etiketler : Carter's, Carter's Kampanyaları, Bebek Giyim, Çocuk Giyim, World, Kampanya,

Kampanya Sahibi

Carter's

İlişkili Marka

World Card
 • Eklenme Tarihi

  : 1 Haziran 2020
 • Güncelleme Tarihi

  : 1 Ağustos 2020
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Ağustos 2020
 • Trafik

  : 465
 • İlişkili Markalar

  : World Card

Benzer Kampanyalar