Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

BP'de World'e Özel 50 TL BP Puan Hediye

 • 4 ay önce eklendi
 • 520 defa incelendi
 • Puan : star star 2 incelemede 2 puan almıştır.
1 Ekim - 15 Kasım 2022 tarihleri arasında, BP istasyonlarından World Card ile tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 250 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi müşteriler, akaryakıt ve otogaz alışverişinde kullanılmak üzere 50 TL BP Puan kazanacaktır.

Word mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler, 50 TL’ye ek 10 TL, toplamda 60 TL BP Puan kazanacaktır.  4 işlemden en az birini POS'ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 60 TL’ye ek 10 TL, toplam 70 TL BP Puan hediye edilecektir.

Ayrıca, Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere ekstra 50 TL BP puan daha hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:
 • 1 Ekim 2022 – 15 Kasım 2022 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen ve kampanyaya katılan World Üyesi BP istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 250 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi müşteriler, 18 Kasım 2022 tarihinden itibaren akaryakıt ve otogaz alışverişinde kullanılmak üzere 50 TL BP Puan kazanacaktır. Word mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler, 50 TL’ye ek 10 TL, toplamda 60 TL BP Puan kazanacaktır.  4 işlemden en az birini POS'ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 60 TL’ye ek 10 TL, toplam 70 TL BP Puan hediye edilecektir. Ayrıca, Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere ekstra 50 TL BP puan daha hediye edilecektir. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 50 TL BP Puan kazanabilir.
 • BP istasyonlarında POS'ta QR Kod ile tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri akaryakıt alımınıza 10 TL BP Puan hediye edilecektir.  Kampanya “BP istasyonlarında toplam 60 TL BP Puan” kampanyası ile birleştirilebilir. Her iki kampanyadan da faydalanabilmek için ve toplam 60 TL BP Puan kazanmak için World Mobil’den “BP’de toplam 60 TL BP Puan” kampanyasına katılım yapılarak bir harcamanın POS’ta QR Kod ile yapılması gerekmektedir:
 • POS'ta QR Kod kampanyasına yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard'lar ile BP istasyonlarında POS’ta QR Kod ile yapılacak harcamalar dahildir.  POS’ta QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için öncelikle iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir. Ödeme yapmada önce kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirttikten sonra World Mobil’den Yapı Kredi Pay butonuna tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasından “Kartlarım” menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçerek “QR Kod ile Ödeme”ye tıklayıp QR Kod okuyucuyu açın ve POS cihazında oluşan QR Kod’u okutun. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
  Kampanya koşullarını yerine getiren ve Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ve Yapı Kredi Business kartlar ile yapacakları harcamaya ekstra 50 TL BP puan hediye edilecektir. Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’ler kampanya kapsamında toplamda 120 TL BP puan kazanacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi POS’unu aktif kullanan İşletme, OBİ ve KOBİ bankacılığı müşterileri dahildir. Sadece son 90 gün içerisinde en az 1 adet gerçekleşmiş işlemi olan esnaf ve KOBİ’ler ekstra 50 TL BP puanı kazanabilecektir. Harcamasını sadece Yapı Kredi Bireysel kredi kartı ve Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ile yapan Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler QR Kod ile ödeme kampanyasından faydalanarak 10 TL BP puan ekstra olarak kazanabilecektir, QR kod ile ödeme kampanyasına Business Kartlar dahil değildir. Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler QR kod ile ödeme bireysel kartlarından ödeme yaparak en fazla 120 TL BP puan kazanabilecektir.
  Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için ilk alışverişten önce BP yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.  Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
 • Kampanya kapsamında işlemlerin BP marka tanımlı Yapı Kredi World Üyesi BP istasyonlarındaki Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart BP Puan’lar 18 Kasım 2022 tarihinde yüklenecektir. BP Puan’ların son kullanım tarihi  18 Aralık 2022 olup, kullanılmayan BP Puan’lar 19 Aralık 2022 tarihinde geri alınacaktır. Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’lere özel ekstra yüklenecek 50 TL BP Puan’lar da 18 Kasım 2022 tarihine kadar yüklenecek olup, 19 Kasım 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar,  Anadolubank Worldcard’lar  ve Business TL Card dahil değildir, kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve  BP Petrolleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.İlgili etiketler : Bp, World Card, World Akaryakıt Kampanyası, World Bp Kampanyası, Hediye Akaryakıt, Kampanya,

Kampanya Sahibi

BP Petrol

İlişkili Marka

World Card
 • Eklenme Tarihi

  : 1 Ekim 2022
 • Güncelleme Tarihi

  : 1 Ekim 2022
 • Geçerlilik Tarihi

  : 15 Kasım 2022
 • Trafik

  : 520
 • İlişkili Markalar

  : World Card

Benzer Kampanyalar

 • Opet Petrol World Card'lılara Opet'te 70 TL Opet Puan Hediye

  World Card'lılara Opet'te 70 TL Opet Puan Hediye

  16 Kasım - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Opet istasyonlarında World Card ile 4 adet 250TL ve üzeri akaryakıt alımına 60TL Yapı Kredi Opet Puan hediye... Opet istasyonlarında 250 TL...
  16 Kasım 2022406 defa incelendi
 • Petrol Ofisi World ile Petrol Ofisi'nde 70 TL Petrol Ofisi Puan Hediye

  World ile Petrol Ofisi'nde 70 TL Petrol Ofisi Puan Hediye

  1 Ocak - 15 Şubat 2023 tarihleri arasında World üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından Yapı Kredi kredi kartı ile farklı günlerde 4 adet 250TL ve üzeri akaryakıt alışverişine 70 TL'ye varan Ya...
  2 Ocak 2023665 defa incelendi
 • World Card World ile Şubat Ayında Gıda Harcamalarınıza 180 TL Hediye

  World ile Şubat Ayında Gıda Harcamalarınıza 180 TL Hediye

  1 - 28 Şubat 2023 tarihleri arasında World Card ile Gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde tek seferde yapacağınız ilk 300 TL ve üzeri alışverişinizden sonraki her 300 TL ve ...
  1 Şubat 202357 defa incelendi
 • World Card World Card Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası 2023

  World Card Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası 2023

  MTV ödemelerinizi Yapı Kredi Kredi kartınızla 3 taksitle ödeyin, GİB.GOV.TR’den World Pay QR ile ödemelerde 4 taksit! 1 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında World Card ile Motorlu Taşıtlar...
  2 Ocak 2023325 defa incelendi
 • World Card World Card Sevgililer Günü Kampanyası 2023

  World Card Sevgililer Günü Kampanyası 2023

  World Card ile 14 Şubat Sevgililer gününe özel giyim, kozmetik, çiçek, elektronik ve seçili e-ticaret platformlarından yapacağınız alışverişlerinize 200 TL Worldpuan hediye! 1-15 Şuba...
  1 Şubat 202349 defa incelendi