Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Bizz@kampüs 2018 En Parlak Fikir Yarışması Başvuruları Başladı

 • 10 ay önce eklendi
 • 411 defa incelendi
 • Puan : star star star 6 incelemede 2,83 puan almıştır.
Yıldız  Holding’in üniversiteliler için düzenlediği en parlak fikirli yarışması bizz@kampüs’ün 2018 kayıtları başladı...

Her yıl farklı bir Yıldız Holding  markası ile üniversite öğrencilerinin yaratıcı projelerini ödüllendiren yarışma platformu bizz@kampüs’te, bu yıl Ülker Metro için en parlak fikirleriyle katılacaklar.

Üniversitelerin 2 – 3 – 4. sınıf ve yüksek lisans bölümlerine devam eden öğrenciler, Hemen 2 ya da 3 kişilik ekibinizi kurun, fikrinizi bizzkampus.com üzerinden paylaşın, staj fırsatı ve para ödülü kazanma şansı yakalayın.

Yarışmada Bu yıl 1. olaracak takıma 15.000 TL, 2. olarak takıma 10.000 TL ve 3. olacak takıma 7.500 TL ile ilk üçe giren tüm yarışmacılara staj fırsatı sunulacaktır.

Yarışma Detayı ve Kuralları:
Bizz@Kampüs Proje Yarışması, ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. (ve Yıldız Holding şirketi olan pladis) tarafından düzenlenmektedir. Yarışma, 5 Şubat 2018 (saat 09.00) - 12 Mart 2018 (saat 23.59) tarihleri arasında ön başvurular yapılmak üzere www.bizzkampus.com adresli internet sayfası üzerinden, ön başvuru sonrası 3 aşama olarak uygulanmaktadır.

3. ve 4. sınıf (lisans) veya yüksek lisans üniversite öğrencisi yarışmacılar, çikolata türünde kendi yaratacakları yeni bir ürün oluşturma ve strateji planı belirleme konulu kendi fikirlerini, hayal gücünü kullanarak, özgün, zeki, yenilikçi, stratejik düşünme yeteneklerini gösteren şekilde öncelikle kendi sloganlarını yarışma sayfasına yükleyerek başvuru yapacaklar ve ardından projelerini sunarak yarışmaya katılacaklardır. Yarışmacılar, bu sayede yenilikçi ve stratejik düşünebilme becerilerini geliştirmek konusunda yarışma süresince birbirinden kıymetli bilgi ve deneyim kazanacaklar.

Yarışmaya sunulan yetenekli projelerden uygun görülenler, bir kısmı veya tamamı, ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.’nin uygun göreceği reklam ve tanıtım kampanyalarında kullanılacaktır.

Ön başvurular 5 Şubat 2018 (saat 09.00) - 12 Mart 2018 (saat 23.59) tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuru değerlendirmesi sonrası, başvurusu kabul edilenler için yarışma, 3 aşamadan oluşmaktadır;
1.Aşama; Taslak Proje hazırlık ve teslimi,
2.Aşama; Final Proje ve Reklam Filmi teslimi,
3.Aşama Özel Jüri Önünde Final Performans, Proje Sunumu ve Ödül Töreni.
Katılımcılar, kampanya tarihleri arasında Türkiye ÖNEM GIDA SAN.VE TİC. A.Ş. ’ye ait www.bizzkampus.com (ücretsiz) adresli yarışma sayfasından, yarışma uygulamasına girerek önce ücretsiz kayıt olmak zorundadır. Yarışma ve yarışma internet sayfasındaki işlemler ücretsizdir, Türkiye'deki tüm üniversitelerden 3. ve 4. sınıf (lisans) veya yüksek lisans (yılına bakılmaz) üniversite öğrencisi isteyen herkes 2 veya 3 kişilik bir takım olarak katılabilir. Ticari bir koşul yoktur. Takım üyeleri 2 veya 3 kişi olarak farklı üniversitelerden olabilir, kendi kararları ile içlerinden biri aynı zamanda takım lideri olmalıdır.

Katılımcılar, www.bizzkampus.com (ücretsiz) adresli yarışma sayfasındaki forma, takım adı, takım lideri ve takım üyelerinin, Adı/ Soyadı, Doğum Tarihi, Üniversite, Bölüm, Sınıf, GSM no, E-Mail Adresi ile kişisel bilgilerini girerek kayıt olup yarışma konusunda, kendi yaratacakları özgün sloganlarını (metin şeklinde) yükleyerek başvuru ve takiben taslak projelerini yükleyerek katılım yapabilirler. Bir katılımcı, yarışma sayfasına sadece 1 takım ile katılabilir. Başvuru yapan ve başvuru şartlarını okudum onaylıyorum ibaresini seçen her takıma,“ Başvurunuz alınmıştır, teşekkür ederiz.” mesajı verilecektir.

Başvuruların Değerlendirilmesi: Başvuru süresi tamamlandıktan sonra, moderasyon (proje ekibi) yetkililerince, yarışma başvuru koşullarına göre değerlendirme yapılacaktır. Başvurusu kabul edilmiş takımlara tebrikler mesajı ve taslak proje hazırlamaları için ilk bilgilendirme maili (projenin formatı, içeriği, bölümleri ve nasıl hazırlanması gerektiğine dair bilgi maili) ve taslak proje son teslim tarihi bilgisi gönderilecektir.

1.Aşama; Taslak Proje Hazırlık ve Teslimi:
Başvurusu kabul edilen takımlar, en geç ilk bilgilendirme mailinde belirtilen tarihe kadar (19 Mart – 05 Nisan 2018 tarihleri arasında), kendi yarattıkları özgün çalışmalarına dair taslak projelerini, briefte belirtilen formatta hazırlayacaklar ve yarışma sayfasından yükleyerek teslim edeceklerdir. Bu tarih bittikten sonra, takımların başvuruları slogan ve proje içerikleri doğrultusunda yarışma özel jürisi tarafından yarışma başarı kriterlerine göre değerlendirilecektir. Yarışma konusuna uygun, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan sloganlar yarışmaya esas alınacaktır. Jüri tarafından, başarılı bulunarak beğenilen yetenekli 50 proje belirlenecektir ve bu projeleri gönderen takım katılımcıları aşağıdaki sırada yarışmanın takip eden aşamalarına katılma hakkı kazanacaktır.

Bu 50 takıma ikinci bilgilendirme maili (2. aşama için, taslak projelerini geliştirerek hazırlamaları gereken detaylı ana projenin içeriği ile ilgili olarak eğitici bilgiler, proje formatı, takımların çekmeleri gereken reklam videosu bilgisi ve ihtiva etmesi gereken ayrıntılara dair detaylı bilgiler), başarı durumları ve ana proje son teslim tarihi bilgisi gönderilecektir.

Ayrıca, bu tarihe kadar, 50 takıma, ara ara bazı yardımcı kilit bilgi mailleri gönderilerek faydalanmaları sağlanacaktır.

2.Aşama; Final Proje ve Reklam Filmi Teslimi:
50 takım, verilen aktif görevleri yaparak ve ayrıca en geç ikinci bilgilendirme malinde belirtilen tarihe kadar (12 Nisan – 07 Mayıs 2018 tarihleri arasında), detaylı ana projelerini, belirtilen formatta hazırlayarak kendi çekecekleri özgün reklam videolarını yarışma sayfasından yükleyerek teslim edeceklerdir. Bu tarih bittikten sonra, 50 takımın sunduğu detaylı ana proje içerikleri (23-24 Mayıs 2018 tarihleri arasında), yarışma özel jürisi tarafından yarışma başarı kriterlerine göre değerlendirilecektir. Jüri tarafından, başarılı bulunarak beğenilen yetenekli 10 finalist proje belirlenecektir ve bu projeleri gönderen takımlar, yarışmaya devam edeceklerdir. Bu finalist 10 takıma üçüncü bilgilendirme emaili (3. aşama için, detaylı ana projelerini geliştirerek hazırlamaları gereken final projenin içeriği ile ilgili olarak format, detaylı bilgiler ve takımların çekmeleri gereken reklam videosu bilgisi), başarı durumları ve Mayıs ayı içinde detaylı ana proje son teslim tarihi bilgisi gönderilecektir.

Ayrıca diğer 40 takıma ise teşekkür e-maili ve birer adet pladis Hediye Sepeti (Çeşitli pladis ürünlerinden birer adet içeren bir settir) teselli hediyesi olarak gönderilecektir.

Yarışmaya katılacak 10 finalist takım proje final sunumlarını ve kendi çekecekleri özgün reklam videolarını (max. 20 saniye sureli) en geç üçüncü bilgilendirme mailinde belirtilen tarihe kadar belirtilen şekilde yarışma sayfasından yükleyerek teslim edeceklerdir.

10 finalist takımın tamamı sonraki aşamaya devam edecektir. Bu takımlara, yine Mayıs ayı içinde yapılacak 3.Aşama (jüri önünde performans) ve ödül töreni (aynı gün içinde yapılacak) detayları, tarihi, yeri (İstanbul’da) ve saati bilgileri gönderilecektir (Final ve törene katılım için ulaşım ve konaklama ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. tarafından karşılanacaktır).

3.Aşama; Özel Jüri Önünde Final Performans, Proje Sunumu ve Ödül Töreni: Ödül töreninin ilk gününde; 10 Finalist takım, özel jüri önünde, final performans olarak proje sunumlarını yapacaklar, jüri tarafından proje ile ilgili yöneltilecek soruları yanıtlayacaklardır. Bunun için her takıma maksimum 15 dakika süre verilecektir.

Sunumlar bittikten sonra, 1 saat ara verilecektir. Bu 1 saat içinde yarışma özel jürisi tarafından yarışma başarı kriterlerine göre, 10 Finalist takımın jüri önündeki final performansları ve final projenin bütününe dair final değerlendirilmesi yapılacaktır. Jürinin final değerlendirmesi sonucu başarı derecelerine göre yarışmayı kazanan ilk 3 proje belirlenecektir ve başarı derecelerine göre aşağıdaki ödüller sunulacaktır.

Ödül töreninin ikinci gününde; ödül töreni başlayacaktır. Ödül kazananlara başarı derecelerine göre aşağıdaki ödüller sunulacaktır.

Ödüller:
1. Takıma Yıldız Holding A.Ş. şirketlerinden herhangi birinde 1 aylık staj ve 15.000TL
2. Takıma Yıldız Holding A.Ş. şirketlerinden herhangi birinde 1 aylık staj ve 10.000TL
3. Takıma Yıldız Holding A.Ş. şirketlerinden herhangi birinde 1 aylık staj ve 7.500TL
ödülü verilecektir.

Her bir takım 3 kişiden oluşacağı için, yarışma ödüllerinden staj ödülü her bir takımın üç üyesine birer adet staj imkanı şeklinde sunulacaktır. Para ödülü ise takım üyelerine paylaştırılarak yani ilgili derecenin para ödülü üye sayısı olan 3 eşit parçaya bölünerek takım üyelerine sunulacaktır.

Yarışma ödülleri, tören anında ödül kazanan takımlara temsili olarak (sembolik para çeki şeklinde) takdim edilecek olup ödüller aşağıda belirtilen şekilde; staj ödülü aşağıdaki şartlarda ve belirtilecek yer ve tarih aralığında, belirtilen staj şartlarında kullandırılarak ve para ödülü de ayrıca törenden sonra belirtilecek şekilde ve tarihte kazananlara ayrıca sunulacaktır.

Ödül kazananlar, 25 Mayıs 2018 tarihinde www.bizzkampus.com sitesinden ilan edilecektir.

Staj Ödülü içeriği kazanan kişilere ayrıca bildirilecek olup, Türkiye’de belirlenecek olan ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. şirketlerinden birinde, tek kişi olacak şekilde tarih 01.07.2018 - 30.09.2018 tarih aralığında 1 aylık süre ile, şirket bünyesinde öğlen yemeği ve ulaşım dahil olacak şekilde sunulacaktır. Staja dahil olmayan hizmet ve masraflar kazanana aittir. Staj ödülü, kazanan dışında başka bir kişi tarafından kullanılamaz. Tüm seyahat ve staj süresince oluşabilecek her türlü aksaklık, kaza ve benzeri durumdan kazanan sorumludur.

Yarışmaya sunulan tüm slogan, proje ve video içeriklerinden sadece ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. ve bağlı şirketlerinin uygun gördüğü içerikler, uygun gördüğü yerlerde, mecralarda ve şekillerde, aynen veya değiştirilerek yayınlanabilir, kullanılabilir. Katılımcılar, bu şartı peşinen kabul ve beyan etmiş sayılır.

Ödül kazanan katılımcının nüfus cüzdanı veya pasaport, adres bilgilerini ve öğrenci belgesini ibraz etmesi zorunludur.

Katılımcıların, yarışma sayfasına gerçek ve doğru bilgileri ile kayıt yapması (ücretsiz yapılır) zorunludur. Başvuru süresinde başvurmayan ya da yarışma kaydında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle finalistlere, ödül kazananlara ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. tutulamaz.

Staja gidiş ve dönüş yolculuğunda, seyahat ve tatil süresince, her türlü mücbir ve kişisel nedenler ile meydana gelebilecek sağlık ve diğer sorunlardan, yaşanacak aksaklıklardan, gecikmelerden ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. sorumlu değildir. Kazananlar, tüm gidiş ve dönüş yolculuğu aşamalarında, seyahat ve staj, eğitim süresince meydana gelebilecek kaza, yaralanma gibi durumlar nedeniyle ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.’den herhangi bir tazminat talep etmeyeceğini, kendi hür ve özgür iradesi ile yarışmaya katıldığını kabul eder.

Katılımcı, yarışma sayfasına yüklediği içeriklerin kendisine ait özgün içerikler olduğunu kabul ve taahhüt eder. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir içerik ve metin iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu içeriği yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Hakları kendisine ait olmayan bir içerik ile başvuran katılımcı diskalifiye edilir, ödül kazansa dahi ödül hakkını kullanamaz, ödül hakkı iptal edilir.

ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. ve bağlı şirketleri, yarışmaya katılımcılar tarafından gönderilen ve/veya ödül kazanan projelere dair tüm video ve içeriklerinden uygun gördüğünü, yarışma sayfasına yükleme ve yarışmaya sunma sürecinin herhangi bir anından itibaren, dilediği zaman, dilediği mecrada, kanalda, yerde, reklam veya tanıtım kampanyalarında ve dilediği şekilde, açıklama ve kullanma, ürün üretme ve piyasaya sürme hakkına sahiptir. Katılımcılar, yarışmaya sundukları fikirler ve videolar ile ilgili marka, telif, reklam, gizlilik, diğer fikri mülkiyet, maddi ve bütün hukuki haklarından süresiz olarak feragat ettiğini ve bu hakları süresiz olarak, ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. ve bağlı şirketlerine devrettiğini, hiçbir hak talebinde bulunmayacağını, fikirlerin ve videoların 3. kişilerce kopyalanmasını, işlenmesini, değiştirilmesini engellemeyeceğini, peşinen kabul ve taahhüt eder.

ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. ve bağlı şirketleri, yarışmaya katılan ve/veya ödül kazanan tüm slogan, fikir, proje, video içeriklerinden uygun olmadığına karar verdiği her tür bilgi ve içeriği, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma, dilediği mecrada ve şekilde katılımcı adı ile birlikte ya da adsız, olduğu gibi ya da geliştirerek, kısmen ya da tamamen kullanma, yayınlama hakkını her zaman saklı tutar. Katılımcı bu şartı peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.

Yarışma aşamalarında ve jüri değerlendirmesi süreci ile ilgili olarak, katılımcıların iletecekleri içerikler ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. ve bağlı şirketleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile yarışmanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. ve bağlı şirketleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. ve bağlı şirketleri, ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da yarışma web sayfasında yer alan datalarda olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. ve bağlı şirketleri, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. ve bağlı şirketleri’nin, katılım, yarışma aşamaları, içerik, format, tarih, yer bilgileri vb yarışma şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. ve bağlı şirketleri, ayrıca yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.

Yarışmanın herhangi bir aşamasında, herhangi bir sebeple ekip üyelerinden birinin çıkması durumunda, ekibin tüm üyeleri yarışmadan çekilmiş sayılır.

ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. adına, bu yarışmanın, Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmesine dair, 19.01.2018 tarihli ve 24951361-255.05.02/E.749 sayılı uygunluk yazısı MUCİZE TANITIM tarafından alınmıştır.

Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran ÖNEM GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. ve bağlı şirketlerine aittir.

Yarışmaya katılan herkes, tüm yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.İlgili etiketler : Üler, Bizz@kampüs, Bizz Kapüs, Yarışma, Ülker Metro,

Kampanya Sahibi

Ülker Metro
 • Eklenme Tarihi

  : 15 Şubat 2018
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 12 Mart 2018
 • Trafik

  : 411

Benzer Kampanyalar

 • IKEA IKEA 5. Yumuşak Oyuncak Çizim Yarışması

  IKEA 5. Yumuşak Oyuncak Çizim Yarışması

  IKEA, 5-12 yaş arası tüm çocukları, dünya çapında 5. kez düzenlenecek yumuşak oyuncak çizim yarışmasına katılmaya davet ediyor. 11 Kasım - 25 Kasım 2018 tarihleri arasında IKEA, 5-12 ...
  15 Kasım 2018123 defa incelendi
 • Armada AVM Armada AVM ''Geleceğin Öğretmeni Sen Olsaydın'' Konulu Resim Yarışması

  Armada AVM ''Geleceğin Öğretmeni Sen Olsaydın'' Konulu Resim Yarı

  Çocuklar! Yetneklerinizi sergilemeye hazırmısınız? 1 - 18 Kasım tarihleri arasında minik ressamlar için '' Geleceğin Öğretmeni Sen Olsaydın'' Konulu resim yarışması Armada'da! ...
  1 Kasım 2018141 defa incelendi
 • Toyzz Shop BEN10 ve Uzaylılarla Yarışması Başladı!

  BEN10 ve Uzaylılarla Yarışması Başladı!

  BEN10 ve Uzaylılarla Yarışma Başlıyor! 30 Ekim - 30 Kasım 2018 tarihleri arasında Toyzz Shop’tan veya ToyzzShop.com’dan 100TL ve üzeri değerinde Ben 10 alışverişi yap, alışverişinden çıkan ...
  3 Kasım 2018242 defa incelendi