Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Bang & Olufsen ile Yeni Yılın Ritmi Kanyon’da

 • 4 ay önce eklendi
 • 302 defa incelendi
Aralık ayı boyunca Kanyon’da yapılan alışverişlerinizi hediyeye dönüştürün! 

4-31 Aralık 2023 tarihlerinde Kanyon’daki belirli mağaza, restoran ve kiosklardan 1.500 TL ve üzeri tutarında alışveriş yaparak Bang & Olufsen’den çeşitli hediyeler kazanma şansı yakalayın Bang&Olufsen’in birbirinden özel ürünlerini kazanmak için -2. kat Etkinlik Alanında bulunan Kanyon Çekiliş Stantına uğramayı unutmayın.

Kampanya kapsamında yapılaca çekilişte 1 kişiye Bang & Olufsen Beosound Theatre Dolby ATMOS Soundbar, 1 kişiye Bang & Olufsen BeoSound A9 5. Nesil Kablosuz Hoparlör, 1 kişiye Bang & Olufsen Beosound A5 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör, 5 kişiye Bang & Olufsen BeoPlay HX Kablosuz Kulak Üstü ANC Kulaklık, 5 kişiye Bang & Olufsen BeoPlay EX True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık, 5 kişiye Bang & Olufsen BeoSound A1 2. Nesil Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör  ve 15 kişiye Bang & Olufsen BeoSound Explore Taşınabilir Bluetooth Hoparlör hediye edilecektr.

Kampanya Detayı:
 • Bu kampanya Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 01.12.2023 tarihli ve E-24951361-255.01.02-47849 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 
 • 04.12.2023 (Saat:10.00)-31.12.2023 (Saat:22.00) tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan Kanyon AVM içindeki mağazalardan (“Kanyon AVM içerisinde bulunan döviz bürosu işlemlerine ait makbuzlar, otopark-vale fişleri, bankalardan/atm’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek alımları, şans ve talih oyunu harcamaları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/fatura/e-faturaları, hediye çeki, gift kart ve yemek kartı/çeki ile yapılan alışverişler, Kuru Temizleme, Terzi, Oto Yıkama, Oto Kiralama, Eczane, Tiyatro, Sinema, Kargo Teslimat Noktası, Seyahat Acenteleri, Telefon Kaplama ve Tamir Hizmeti, Kuaför/Berber, Lostra, Spor Salonu, Sağlık Güzellik Uygulamaları, Dövme Piercing Studiosu harcamaları kampanyadan hariçtir.”) kampanya süresince tek seferde veya toplamda 1500 TL ve katları tutarında (her 1500 TL'ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/fatura/e-faturalarını ibraz eden müşteriler, üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir. (Kampanya bitiş tarihi 31.12.2023 saat: 22.00 olup, katılım noktasından son e-fatura giriş tarihi 02.01.2024 saat: 20.00’dır.). 
 • Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. 
 • Katılımcı ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. 
 • Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz. 
 • Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir. Mali değeri olmayan belgeler ile fiş/fatura/e-fatura dışındaki (bilgi fişi, tahsilat makbuzu, sipariş fişi vb.) belgeler geçerli değildir. Fiş/fatura fotokopisi ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Fiş/fatura/e-faturanın AVM içinde bulunan mağazadan kesilmiş olması zorunludur. AVM’deki mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Kanyon AVM mağazalarından yapılmış olsa bile) kampanyaya dahil edilmez. 
 • Ürün iadesinde, kasa fişi/fatura/e-fatura aslı ile bilgisayar çıktısının aslının ibrazı ve bu belgenin çekiliş kayıt görevlisine iade edilmesi gerekmektedir. 
 • Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. 
 • E-fatura ile katılımda (e-arşiv faturalar katılımcının mail adresine gönderilmektedir.) sadece Kanyon AVM mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturaların bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı ve 1 nüshasının çekiliş kayıt noktasına bırakılması şartı ile kampanyaya katılım yapılabilir. 
 • Katılımcılar fiş/fatura/e-faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. 
 • Çekilişte 1 kişi Bang & Olufsen Beosound Theatre Dolby ATMOS Soundbar (birim değeri:399.000 TL), 1 kişi Bang & Olufsen BeoSound A9 5. Nesil Kablosuz Hoparlör (birim değeri:149.000 TL), 1 kişi Bang & Olufsen Beosound A5 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör (birim değeri:42.999 TL), 5 kişi Bang & Olufsen BeoPlay HX Kablosuz Kulak Üstü ANC Kulaklık (birim değeri:18.999 TL), 5 kişi Bang & Olufsen BeoPlay EX True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık (birim değeri:12.999 TL), 5 kişi Bang & Olufsen BeoSound A1 2. Nesil Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör (birim değeri:10.999 TL) ve 15 kişi Bang & Olufsen BeoSound Explore Taşınabilir Bluetooth Hoparlör (birim değeri:7.099 TL) ikramiyesi kazanacaktır. 
 • Çekiliş 23.01.2024 tarihinde saat 14.00’da Kanyon Alışveriş Merkezi Büyükdere Cad. No:185 34394 Levent – İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. 
 • Kazanan talihliler 29.01.2024 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye Baskısında duyurulacaktır. 
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. 
 • Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. 
 • Postada meydana gelen gecikmelerden Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler 13.02.2024 tarihine kadar, yedek talihliler 28.02.2024 tarihine kadar kimlik fotokopileri, iletişim bilgileri, ikramiye kazandıkları fiş/fatura/e-faturaları ve bilgisayar çıktıları ile info@u2.com.tr mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu/İstanbul adresindeki ofisine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. 
 • Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. 
 • İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. 
 • 18 yaşından küçükler ile Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş. çalışanları, Kanyon AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, güvenlik elemanları, temizlik elemanları, tüzel kişiler, Adba Entegre Pazarlama İletişim ve Tic. A.Ş ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamazlar. 
 • Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. 
 • Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. 
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 •  KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.İlgili etiketler : Kanyon Avm, Yeni Yıl Çekilişi, Çekiliş Kampanyaları, Çekiliş, Yılbaşı 2024,

Kampanya Sahibi

Kanyon AVM
 • Eklenme Tarihi

  : 5 Aralık 2023
 • Güncelleme Tarihi

  : 5 Aralık 2023
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Aralık 2023
 • Trafik

  : 302

Benzer Kampanyalar

 • Vodafone Vodafone Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası - iPhone 15 Pro Hediye

  Vodafone Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası - iPhone 15 Pro Hediye

  Vodafone Yeni Yıl Hediyesi iPhone 15 Pro... Vodafone, kazandıran tekliflerle müşterilerinin dijital deneyimini artırmaya devam ediyor. Vodafone’un yeni yıla özel olarak düzenlediği ...
  16 Aralık 2023661 defa incelendi
 • Sahibinden.com Sahibinden.com Bahar Temizliği Festivali Çekiliş Kampanyası

  Sahibinden.com Bahar Temizliği Festivali Çekiliş Kampanyası

  Sahibinden Bahar Temizliği Festivali ile hediyeler seni bekliyor!   1 - 6 Nisan tarihleri arasında,  Giyim & Aksesuar kategorisinde 5 yeni ilan ver, çekilişe katıl.&n...
  2 Nisan 2024147 defa incelendi
 • Magnum Magnum Çekiliş Kampanyası 2024 - Porsche Taycan Hediye

  Magnum Çekiliş Kampanyası 2024 - Porsche Taycan Hediye

  Bu Yıl Hazzın Kapıları 2 Porsche Taycan'a Açılıyor! 1 Nisan - 30 Eylül 2024 tarihleri arasında Magnum Çubuklardaki şifreyi tüm operatörlerden 2992 kısa mesaj ile gönderin veya...
  2 Nisan 2024238 defa incelendi
 • Erikli Erikli Su Çekiliş Kampanyası 2024

  Erikli Su Çekiliş Kampanyası 2024

  Erikli uygulamasındaki çekilişle PlayStation 5, Dyson Airwrap, Dyson V11 Süpürge, Citycoco Scooter ve 5000 TL değerindeki hediye kartı kazan! 26 Şubat 2024 25 Mayıs 2024 tarihleri arası...
  19 Mart 2024264 defa incelendi
 • Sayapark AVM SayaPark AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası

  SayaPark AVM Jeep Renegade Çekiliş Kampanyası

  Mersin Yenişehir'de Modadan dekora aradığınız her şeyi tek bir çatı altında buluşturan SayaPark Alışveriş Merkezi, Büyük Çekiliş kampanyasında 1 ziyaretçisine 2023 model JEEP RENEGADE hed...
  10 Ekim 2023727 defa incelendi