Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Amazon.com.tr'de World ile Harcamanıza 75 TL WorldPuan!

 • 2 yıl önce eklendi
 • 699 defa incelendi
 • Puan : star star star star 2 incelemede 3,5 puan almıştır.
16 - 31 Mart 2021 tarihleri arasında Amazon.com.tr`de tek seferde yapılacak ilk 500 TL - 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 75 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

Kampanya Detayı:
 • Kampanya 16 - 31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka Worldcard'lar, Vakıfbank Worldcard’lar, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka Worldcard'lar, Vakıfbank Worldcard’lar, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir.
 • Tek seferde yapılacak ilk 500 TL - 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 75 TL Worldpuan.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 75 TL Worldpuan kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında 16-31 Mart 2021 tarihleri arasında Amazon.com.tr üzerinden tek seferde yapılacak ilk 500 TL - 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 75 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 8 Nisan 2021 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 19 Nisan 2021`dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 20 Nisan 2021 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir. Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454'e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635'e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.
 • Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
 • Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahip olup, kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 75 TL’dir.
 • Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka Worldcard'lar,Vakıfbank Worldcard’lar, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanyaya Anadolubank Worldcard`lar, Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade, ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
 • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz, 16 Mart-31 Mart 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.
 • Yapı Kredi ve Amazon Türkiye kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.İlgili etiketler : Amazon.com.tr, Amazon Kampanyaları, World Card, World Kampanyaları, Hediye Puan,

Kampanya Sahibi

Amazon Türkiye

İlişkili Marka

World CardVakıfbank Worldcard

Benzer Kampanyalar

 • Amazon Türkiye Amazon'da World ile Alışverişe 75 TL WorldPuan Hediye

  Amazon'da World ile Alışverişe 75 TL WorldPuan Hediye

  21-27 Kasım 2022 tarihleri arasında amazon.com.tr’de 500 TL – 999 TL alışverişe 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişe 75 TL Worldpuan! Üstelik Amazon Prime müşterilerine özel peşin fiya...
  22 Kasım 20221023 defa incelendi
 • World Card Amazon, Hepsiburada, Çiçeksepeti, Morhipo ve Trendyol'da 200 TL WorldPuan Hediye

  Amazon, Hepsiburada, Çiçeksepeti, Morhipo ve Trendyol'da 200 TL W

  1 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında World Kredi kartınız ile Trendyol, Amazon.com.tr, Hepsiburada, Çiçeksepeti ve Morhipo web site ve mobil uygulamalarından tek seferde yapacağınız her 500 ...
  1 Ocak 2023276 defa incelendi
 • Opet Petrol World Card'lılara Opet'te 70 TL Opet Puan Hediye

  World Card'lılara Opet'te 70 TL Opet Puan Hediye

  16 Kasım - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Opet istasyonlarında World Card ile 4 adet 250TL ve üzeri akaryakıt alımına 60TL Yapı Kredi Opet Puan hediye... Opet istasyonlarında 250 TL...
  16 Kasım 2022372 defa incelendi
 • Amazon Türkiye Amazon Gülümseten Kasım Kampanyası Başladı

  Amazon Gülümseten Kasım Kampanyası Başladı

  Amazon Türkiye'nin gelenekselleşen alışveriş etkinliği “Gülümseten Kasım” kampanyası 1 - 30 Kasım tarihleri arasında gerçekleşiyor. Amazon Türkiye müşterileri kasım ayında sadece muhteşem in...
  2 Kasım 2022347 defa incelendi
 • World Card World Card Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası 2023

  World Card Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası 2023

  MTV ödemelerinizi Yapı Kredi Kredi kartınızla 3 taksitle ödeyin, GİB.GOV.TR’den World Pay QR ile ödemelerde 4 taksit! 1 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında World Card ile Motorlu Taşıtlar...
  2 Ocak 2023237 defa incelendi