Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Amazon Bahar Fırsatları Başlıyor

 • 3 ay önce eklendi
 • 285 defa incelendi
Amazon Bahar Fırsatları, bu yıl binlerce üründe fırsatlarla 11 Mart ile 26 Mart arasında Amazon.com.tr'de gerçekleşecek.
 
Amazon Bahar Fırsatları boyunca, tüm Amazon.com.tr müşterileri aralarında Philips, Paşabahçe, Samsung, LEGO, Karaca, Cosori ve HP gibi yerli ve global markaların bulunduğu ürünlerde kaçırılmayacak fırsatlar yakalayacak.
 
Üstelik, ‘Şimdi Al Sonra Öde' kampanyası ile tüm Amazon.com.tr müşterileri, 31 Mart'a kadar MaximumKart ve Maximiles ile yapacakları 1.000 TL ve üzerindeki alışverişlerinde ister peşin fiyatına 9 taksitle, ister şimdi alıp 3 ay sonra peşin fiyatına 3 taksitle ödeme kolaylığından faydalanabilecek.

Amazon Türkiye, bugün yaptığı açıklamayla tüm müşterilerine ihtiyaç duydukları ürünleri müthiş fırsatlarla alabilecekleri Amazon Bahar Fırsatları'nın tarihlerini duyurdu. Amazon Bahar Fırsatları, 11 Mart Pazartesi günü öğlen 12.00'de başlayacak ve 26 Mart 23:59'a kadar devam edecek. Amazon.com.tr müşterileri, kampanya boyunca elektronikten modaya, ev ve yaşamdan evcil hayvan ürünleri ve oyuncaklara kadar farklı kategorilerde binlerce üründe kaçırılmayacak fırsatlar bulabilecek.
 
Ayrıca, 30 Mart'a kadar Amazon.com.tr'de avantajlı ödeme seçenekleri sunan ‘'Şimdi Al Sonra Öde'' kampanyası ile tüm Amazon.com.tr müşterileri, Maximum Kart ve Maximiles ile elektronikten modaya, ev ve yaşamdan evcil hayvan ürünleri ve oyuncaklara kadar farklı kategorilerden yasal taksit sınırlaması olmayan binlerce üründeki 1.000 TL ve üzerindeki alışverişlerinde, 3 ay sonra peşin fiyatına 3 taksit veya peşin fiyatına 9 taksitle ödeme kolaylıklarından faydalanabilecek. Türkiye İş Bankası'nın Maximum özellikli bireysel ve ticari kredi kartları için geçerli olacak 'Şimdi Al Sonra Öde' kampanyasının detayları ve koşulları için Amazon.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.İlgili etiketler : Amazon, Amazon Kampanyaları, Bahar İndirimi,

Kampanya Sahibi

Amazon Türkiye
 • Eklenme Tarihi

  : 11 Mart 2024
 • Güncelleme Tarihi

  : 11 Mart 2024
 • Geçerlilik Tarihi

  : 26 Mart 2024
 • Trafik

  : 285

Benzer Kampanyalar