Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Akbatı AVM 11. Yıl Çekiliş Kampanyası

 • 2 ay önce eklendi
 • 230 defa incelendi
Akbatı AVM 11. Yılını sürpriz hediyelerle kutluyor...

7-30 Eylül 202 tarihleri arası tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yaptıklarında Akbatı mobil uygulamasına fişlerini yükleyerek büyük çekilişe katılabilecekler. Akbatı’nın 11. yılına özel olarak düzenlenen çekilişle 5 kişi IPhone 13 Pro 128 GB, 3 kişi Apple Watch Series 7 ve 3 kişi Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes AMG Black kazanacak.

Kampanya Detayı:
 • Bu kampanya; Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 05.09.2022 tarih ve E-24951361-255.01.02-E.24159 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
 • 07.09.2022(10.00)-30.09.2022(22.00) tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş’ye ait Akbatı AVM içindeki mağazalardan (Akbatı AVM içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/atm’lerden ve otoparktan alınan makbuzlar, şans-talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri ve alkollü içecek alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri ve taahhütlü telefon alışverişleri, TL/dakika yüklemeleri, işçiliksiz altın, ziynet altın(tam, yarım, çeyrek, gram vb.) alışverişleri, eczane-ilaç, sgk ödemeleri, e-pin ödemeleri, ürün değişim fiş/fatura/earşiv faturaları, gift kart/hediye çeki, puan ile yapılan alışverişler hariçtir) tek seferde 500.-TL ve katları tutarında (tek seferde her 500.-TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak iOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına ücretsiz olarak indirdikleri “Akbatı AVM” uygulamasına girip; ad-soyad-adres, e-posta ve gsm no bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra alışveriş fiş-fatura-e-arşiv faturasının fotoğrafını (fiş/fatura/e-arşiv faturasının tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere sistem içinde kayıt ve kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.
 • “Akbatı AVM” uygulamasından fiş/fatura/earşiv fatura girilmesi kampanya süresince her gün 24 saat kesintisiz olup sisteme son fiş/fatura/earşiv fatura gönderme tarihi 02.10.2022(23.59)’dir. Akbatı AVM uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş/fatura/earşiv faturanın okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Akbatı AVM uygulamasına yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan tüketicilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Tüketici ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır.
 • Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz. Sisteme yüklenen fiş/fatura/earşiv faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura/earşiv fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura/earşiv fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse, bu durum sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilecektir.
 • Tüm katılımlar için ayrıştırma ve fiş/fatura/earşiv fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden başarısız katılım yapanlara “Başarısız Katılım” bilgisi ve başarılı katılım yapanlara ise “Başarılı Katılım” bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk başarılı katılıma 1’den başlayarak takip edere sıra numarası verilecektir) tüketiciye “Akbatı AVM” uygulaması içinden bildirilecektir.
 • İskonto, indirim, promosyon, puan uygulanan fiş/fatura/e-arşiv faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve dip toplama göre çekiliş hakkı verilir. Mali değeri olmayan belgeler, bilgi fişi, sipariş fişi, sevk irsaliyesi, tahsilat makbuzu, seyahat acentelerinin verdiği voucher geçerli değildir. E-arşiv faturanın görsel olarak ibrazı zorunludur.
 • Akbatı AVM’de bulunan markaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Akbatı AVM mağazalarından yapılmış olsa dahi), ve Migros online alışveriş fiş/fatura/earşiv faturaları kampanyaya dahil edilemez. Tüketici; “Akbatı AVM” uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir.
 • Katılımlarda fiş/fatura/earşiv fatura no ve tarih, ad-soyad, gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir.
 • Çekiliş; 07.10.2022 tarihinde, saat 12:00’da; Koza Mah. 1655. Sk Esenkent Mevkii No:6 Esenyurt/İstanbul adresinde bulunan Akbatı AVM ortak alanında, noter huzurunda ve dileyen herkesin katılımına açık olarak yapılacak olup, 5 adet; iPhone 13 Pro 128 Gb (adedi: (29.999,00 TL), 3 adet; Xiaomi Mi Electric Scooter Pro2 Mercedes Amg Black (adedi: 14.997,00 TL) ve 3 adet; Apple Watch Series 7 (adedi: 8.399,00 TL) ikramiyesi verilecektir.
 • Çekiliş sonuçları 12.10.2022 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.
 • Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
 • Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici ve çekiliş ajansı sorumlu değildir.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
 • İkramiye kazanan asil talihlinin 27.10.2022 ve yedek talihlilerin 11.11.2022 tarihine kadar kimlik, fiş/fatura/earşiv faturaları ve iletişim bilgileri ile info@umutcekilis.com mail adresine başvurmaları gereklidir.
 • Başvuruda bulunarak talep edilecek belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini teslim alamaz.
 • Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir.
 • İkramiye son teslim tarihi 15.11.2022’dir. İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-arşiv fatura ibrazı zorunludur. Fiş/fatura/e-arşiv faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez.
 • “Akbatı AVM” uygulaması, kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleyerek, kötü niyetli ve usulsüz katılım tespiti halinde kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep edebilir, kullanıcıyı uyarabilir, üyeliği askıya alabilir ve lüzumu halinde kazanılan çekiliş hakkını iptal edebilir. Kampanya bireysel müşterilere yöneliktir.
 • 18 yaşından küçükler ile Akbatı AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, AVM güvenlik, temizlik ve teknik personelleri, her türlü tüzel kişiler ve şahıs şirketleri dahil her türlü şirketler, Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, Omegadata Yaz. Eğt. Dan. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. ve Umut Çekiliş ve Tanıtım Hiz Tic Ltd Şti çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiye bedeli içinde bulunan ÖTV ve KDV hariç, diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
 • Çekilişin gerçekleştirilebilmesi, kazananların tespiti ve ödüllerin teslimi için çekilişe katılanların kişisel bilgilerinin işlenmesi gerekmektedir.İlgili etiketler : Akbatı Avm, Akbatı Çekiliş, Çekiliş, Çekiliş Kampanyaları,

Kampanya Sahibi

Akbatı AVYM
 • Eklenme Tarihi

  : 14 Eylül 2022
 • Güncelleme Tarihi

  : 14 Eylül 2022
 • Geçerlilik Tarihi

  : 30 Eylül 2022
 • Trafik

  : 230

Benzer Kampanyalar

 • Migros Migros'tan Domestos, Omo, Yumoş, Rinso, Cif ve Vim Alışverişi Kazandırıyor

  Migros'tan Domestos, Omo, Yumoş, Rinso, Cif ve Vim Alışverişi Kaz

  15 - 28 Eylül 2022 tarihleri arasında Migros'lardan Money kart ile tek seferde 200 TL ve üzeri Domestos, Omo, Yumoş, Rinso, Cif ve Vim markalı ürün alışverişinizde çekilişle 5 adet iPhone 1...
  15 Eylül 2022359 defa incelendi
 • 41 Burda AVM 41 Burda iPhone 14 ve 10.000 TL ShopPara Çekiliş Kampanyası

  41 Burda iPhone 14 ve 10.000 TL ShopPara Çekiliş Kampanyası

  41 Burda AVM'den alışveriş yapanlar kazanıyor! 20 Ekim - 31 Aralık tarihleri arasında 41 Burda AVM içerisindeki mağazalardan tek seferde yapacağınız her 50 TL'lik alışverişte iPhone 1...
  22 Ekim 2022280 defa incelendi
 • Colin's Colin's Jeans Fest Çekiliş Kampanyası 2022

  Colin's Jeans Fest Çekiliş Kampanyası 2022

  Colin’s Jean Fest indirimini kaçırmayın, çekiliş hediyelerini kazanma şansı yakalayın! 8 Eylül 2022 - 23 Ekim 2022 tarihleri arasında  tüm Colin’s mağazalarında ve www.colins.co...
  8 Eylül 2022629 defa incelendi
 • BP Petrol Bp'de Castrol Yağlar 160.000 TL Akaryakıt Kazandırıyor

  Bp'de Castrol Yağlar 160.000 TL Akaryakıt Kazandırıyor

  Bp'de 160.000 TL değerinde akaryakıt hediye... 1 Kasım - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında BP akaryakıt istasyonlarından Castrol madeni Yağlardan alarak expressfirsati.com internet site...
  7 Kasım 2022274 defa incelendi
 • Turkcell BİP iPhone 14 Pro Max Çekiliş Kampanyası

  BİP iPhone 14 Pro Max Çekiliş Kampanyası

  Mejaşlaştığın yerden iPhone 14 Pro Max Kazan... 192 ülkede milyonlarca kullanıcıya ulaşan BiP'in fayda sağlayan kampanya ve çekilişleri devam ediyor. BiP, 28 Ekim - 28 Ocak 2022 tarihleri...
  21 Kasım 2022105 defa incelendi