Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

A101 Kurbanlık Satışı 2022

 • 1 yıl önce eklendi
 • 745 defa incelendi
 • Puan : star star star star 40 incelemede 3,85 puan almıştır.
Kurbanlık A101’den alınır!

Veteriner hekim kontrolüyle helal kesim kurbanlıklar bu yılda A101’lerde ve a101.com.tr’de.

Türkiye'nin 81 ilinde binden fazla mağaza ile faaliyet gösteren, ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlarıyla tüketicinin en çok ilgi gösterdiği Perakende mağazaların başında gelen A101, Kurban Bayramı öncesinde Paketli Kurban satışına başladı.

A101, bu sene Karaman Koçu ve Hisseli Dana olmak üzere iki farklı kurbanlık seçeneği sunuyor. İster a101.com.tr sitesinden ister A101 mağazalarından alacağınız kurbanlıklar vetenirer hekimler kontrolünden geçmiş hayvanlardan olup, islami şartlara uygun "Helal Kesim" yapılarak sizlere ulaşacaktır.

A101 mağazalarından veya a101.com.tr'den alacağınız kurbanlıklarda Denizbank Kredi kartlarına 200 TL ekstra indirim ve tüm kredi kartlarına 10 taksitte ödeme fırsatı sunulmaktadır.

A101 Kurban Fiyatları;
Karaman Koç (En Az 16 kg) 3.195 TL, DenizBank Kartlara Özel 2995 TL (A101.com.tr'den Denizbank Kredi Kartıyla Ödemelerde)
BüyükBaş 1/7 Hisse 3.595 TL, DenizBank Kartlara Özel 3395 TL (A101.com.tr'den Denizbank Kredi Kartıyla Ödemelerde)

A101 Plus'lılara 100 TL Bakiye Hediye
A101'in alışverişi puana dönüştüren mobil uygulaması A101 Plus'lılar Kurban Alımlarında bakiyelerine 100 TL Hediye Puan kazanıyor. İOS veya Google Play Store 'tan ücretsiz indirip üye olabileceğiniz A101 Plus uygulamasına özel, Kurban alımlarınızda hesabınıza 100 TL Puan yüklenecektir.

Kazanacağınız puanı bir sonraki alışverişte A101 mağazalarında kullanabileceksiniz.

Kurbanlık seçenekleri nelerdir?
Karaman Kurbanlık Kolisi: Irkı Karaman koç Olan, net olarak en az 16 kg ağU11ğl bir bütün kuzu karkas gövdesinin 2 (iki adet kol, 1 (bir) adet gerdan, 2 (iki) adet yanm kafes. 2 (iki) adet but, kuyruk yağı ve takım sakatatı (ciğer, yürek, böbrek) içeren kurbanlık koli seçeneğidir.
1/7 Hisse Büyükbaş Kurbanlık Kolisi: Kurbanlık vakfına uygun büyükbaş hayvanın kesilip kemiksiz hale getirildikten sonra, yağı ve sakatatı dahil (ciğer, yürek. böbrek) 1/7 oranında eşit hisselere ayrılan, net olarak en az 20 kg ağırlığındaki kurbanlık koli seçeneğidir.

Kurbanlıklarınızı ZİÇEV'e nasıl bağışlarsınız?
Dileyen müşterilerimiz kurbanlıklarını ZİÇEV'e (Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Köruma Vakfı) bağışlayabilir.
Bağışlanan kurban kolileri kurban sahibi adına ZİÇEV'e teslim edilir. İlgili bağış makbuzu ve teşekkür yazısı kurum tarafından kurban sahibine ulaştırılır, Kurban kolisinin teslim alındığına dair bilgilendirme mesajı SMS/e-maiI olarak bağışçılara iletilir.

Kurban kesimi ne zaman başlar ve biter?
Kurban kesimi bayram namazı kılındıktan sonra başlar ve bayramın günü gün batımına kadar devam eder.

Kurbanlık kesiminde dini vecibeler ve yasal sorumluluklar gerine getiriliyor mu?
Kurbanlıklar Diyanet İşleri Başkanlığı Kurban Hizmetlerinin Uygulanmasına Dair Tebliğ ve Tarım ve Orman Bakanlığı yönetmeliklerine
uygun şekilde kesilerek kemiksiz hale getirilir, Mağazalarımızdan yada internet sayfamızdan kurbanlık alımı yaptıktan sonra AI0I Yeni Mağazacılık AŞ'yi kurbanlığınızın kesilmesi için vekil tayin etmiş olursunuz, Kurbanlık kesimi noter, din görevlisi ve veteriner hekim eşliğinde helal kesim kurallarına uygun olarak yapılır. Alınan kurbanlık vekâletleri kesimi yapacak kasaplara verildikten sonra
kesim süresince her bir kurban sahibinin adı ve soyadı tek tek okunur. Kurbanlık kesiminde İslami şartların uygunluğu için kesim yapılan tesislerde müftülük görevlileri de bulunmaktadır.

Kurbanlık hayvanların sağlık kontrolleri yapılıyor mu?
Kesim öncesinde, görevli veteriner hekimler tarafından kurbanlıkların sağlık kontrolleri yapılıp, kurbanlık vasfına uygunluğu kontrol edilir Kesim sonrasında ise karkas et ve iç organların sağlık muayeneleri tekrar yapılır.

Ödeme seçenekleri nelerdir?
Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve DenizBank Bonus kredi kartları peşin fiyatına 10 taksit imkânı sağlanmaktadır.
İş Bankası, Ziraaat Bankası ve Axess kredi kartları peşin fiyatına 9 taksit imkânı sağlamaktadır. Denizbank a101.com.tr'ye özel 200 TL indirim sağlamaktadır.İlgili etiketler : A101, A101 Kurbanlık, A101 Kurban Fiyatı, A101 Market, A101 Kampanyaları, A101 Aktüel, A101 Kurban 2022,

Kampanya Sahibi

A-101 Market
 • Eklenme Tarihi

  : 16 Haziran 2022
 • Güncelleme Tarihi

  : 16 Haziran 2022
 • Geçerlilik Tarihi

  : 7 Temmuz 2022
 • Trafik

  : 745

Benzer Kampanyalar