Columbia Titanium Serisini Macera Severlerin Beğenisine Sunuyor

 • 5 yıl önce eklendi
 • 1155 defa incelendi
 • Puan : star star star 19 incelemede 2,95 puan almıştır.
Outdoor ve aktif giyim sektöründe dünyada devrim yaratan Columbia, en gelişmiş teknoloji ile üretilen üstün performans ürünü Titanium serisini macera severlerin beğenisine sunuyor.

Columbia’nın yeni sezonda Outdoor severlerle buluşturduğu Titanium koleksiyonu sahip olduğu performans, malzeme ve teknolojileri ile sezonun en özel serisi ve Premium olarak göze çapıyor. Sochi Olimpiyatları’nda Amerika, Rusya ve Kanada takımların yarış dışı kıyafetlerinin sponsorluğunu üstlenen Columbia, Olimpiyat ruhu ve zorlu koşullardan esinlendiği üstün Titanium koleksiyonunu outdoor ve şehir yaşamına adapte ediyor.

Kalitenin doruk noktasındaki kumaşların, en hafif doku ve yalıtım teknolojileri ile bir araya getirilmesiyle yaratılan Titanium serisi kışın en zorlu koşullarına meydan okuyor. Titanium serisi, Columbia’nın Omni-Heat termal yansıtıcı, Turbodown ve soğuğa karşı dirençli panel teknolojilerini birleştirerek en üst düzeyde performans için yarattığı devrimsel serisi olarak adının hakkını veriyor.

Columbia ürünleri, Amerika’nın en çetin doğa koşullarının yaşandığı coğrafyalarından biri olan Kuzeybatı Pasifik bölgesinde yer alan Portland,Oregon’da, başta şirketin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Gert Boyle ile oğlu CEO Tim Boyle olmak üzere tüm çalışanlar tarafından, bölgenin iklim şartlarından ilham alarak tasarlanıp geliştiriliyor ve bizzat günlük hayatın zorlu doğa koşullarında test ediliyor.

Outdoor ürünleri perakendecileri tarafından “2015 Outside Gears” ödülünü kazanan Columbia Titanium serisi, Columbia teknolojisinin en üstün malzeme ve işçiliğinin buluşmasıyla hayat buluyor. Columbia Titanium - 1

Columbia Titanium - 1

 Columbia Titanium - 2

Columbia Titanium - 2

 Columbia Titanium - 3

Columbia Titanium - 3

 Columbia Titanium - 4

Columbia Titanium - 4

 Columbia Titanium - 5

Columbia Titanium - 5

 Columbia Titanium - 6

Columbia Titanium - 6

Columbia Adresine Git!

İlgili etiketler : Columbia, Titanium Koleksiyonu,

Haber Sahibi

Columbia
 • Eklenme Tarihi

  : 9 Kasım 2015
 • Güncelleme Tarihi

  : 9 Kasım 2015
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Ocak 2016
 • Trafik

  : 1155

Diğer Columbia Haberleri