Üzgünüz, bu fırsat sona ermiştir! Yukarıdaki benzer fırsatları inceleyebilirsiniz

Bağdat Caddesi‘nde Bu Kadar Ucuza Kahvaltı Hiç OLmadı! Pop In Java Cafe‘den 13 Çeşitten Oluşan Kahvaltı Tabağı + Sıkma Portakal Suyu + Sınırsız Çay 23 TL Yerine 9,90 TL!

 • 9 yıl önce
 • 875 defa incelendi
 • 6 kişi fırsata koştu!
 • starstarstar
Günün en önemli öğünü kahvaltı için sevdiklerinizi de alın Bağdat Caddesine gelin, Pop In Java ile sağlıklı bir kahvaltı yapın güne enerjik devam edin:
Pop In Java Cafe‘den 13 Çeşitten Oluşan Kahvaltı Tabağı + Sıkma Portakal Suyu + Sınırsız Çay 23 TL Yerine 9,90 TL!

Kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Sağlıklı bir sabah kahvaltısı size güne başlamak için ihtiyacınız olan enerjiyi sağlar ve hem fiziksel hem de zihinsel gelişiminize katkıda bulunur Yapılan çalışmalarda her gün düzenli olarak sağlıklı kahvaltı yapan bireylerin; gün boyunca az yağ çok ve kolesterol vitamin ve mineral tükettikleri belirtilmiştir.

Güne kahvaltısız başlandığında ise; yorgun, stresli ve konsantrasyon bozukluklarının yaşandığı keyifsiz bir gün davet edilir. Kahvaltı yapılmadığında, saat 10-12 arasında vücuttaki enerjide büyük bir azalma olur.

Güne kahvaltı ile başladığınızda daha canlı ve daha enerjik olursunuz. Sizlerde gelin bu sağlıklı fırsattan yararlanın, sağlıklı bir güne iyi bir kahvaltıyla Pop In Java‘da başlayın.

Pop In Java Cafe hakkında
Pop In Java Cafe, Bağdat Caddesi'nde keyifli bir ortamda Türk ve dünya mutfaklarından lezzetleri tadabileceğiniz nezih ve şık bir mekan. Göze hoş gelen estetik bir mimaride, içinizi ısıtacak bir hizmetle Bağdat Caddesi'ne karşı içeceğinizi yudumlamak ve yemeğinizin keyfini çıkarmak için Pop In Java Cafe, yepyeni konsepti ve lezzetli menüsüyle sizleri bekliyor.

Bu fırsat Pop In Java Cafe geçerlidir.

Fırsat 11 Ocak 2012 tarihine kadar geçerlidir.

İsteyen dilediği kadar alabilir.

Bu fırsattan sevdiklerinizi de mahrum bırakmayın, Satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Eposta adresinize 13 haneli "Fırsat Kodunuz" gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Fırsat Kodunuzun ilk 8 hanesini rezervasyon yaptırırken , son 5 hanesini ise hizmeti almaya gittiğinizde işletmeye iletin.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
Ya da dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Adres: Bağdat Caddesi Işıldar Apt. No: 260/1 (Citibank altı) Caddebostan - Kadıköy / İSTANBUL
Tel:0216 368 04 94

Bu Fırsatı Değerlendir
Kötü Fena Değil İyi Çok İyi Harika

Fiyatı : 23,00 TL - İndirimli Fiyatı : 9,90 TL - İndirim Oranı : % 57
Kalan Süre :

Geçerli Olduğu İller : İstanbul,

Fırsat Sahibi

Birlikte Alalım Fırsat Sitesi

Sponsor Bağlantı

 • Eklenme Tarihi

  : 12 Kasım 2011
 • Geçerlilik Tarihi

  : 22 Aralık 2011
 • Trafik

  : 875