Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Samsung AddWash Çamaşır Makinelerinde 700 TL'ye Varan İndirim

 • 8 ay önce eklendi
 • 366 defa incelendi
 • Puan : star star star 11 incelemede 3,36 puan almıştır.
Akıllı Kapak Teknolojisi'ne Sahip AddWash Çamaşır Makinelerinde 700 TL'ye Varan İndirim!

Samsung Electronics, Akıllı Kapak Teknolojisi ile çığır açan AddWash çamaşır makinelerinde 13-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacak büyük indirim kampanyasını duyurdu. Ekstra kapağı sayesinde unutulan çorap, havlu gibi çamaşırların makineye çalışır durumdayken kolayca atılmasına imkan veren Samsung AddWash çamaşır makineleri 1 ay boyunca 700 TL'ye varan indirimle alınabilecek. Kampanya Samsung'un yetkili satış mağazalarında geçerli olacak. 10 yıl motor garantisiyle sunulan Samsung AddWash Çamaşır Makinesi, enerji verimliliği sağlarken, sessiz çalışması ve dayanıklılığıyla da öne çıkıyor. AddWash, "Eco Bubble" Köpükle Yıkama Teknolojisiyle, 40 kata kadar daha verimli yıkama performansı sunuyor. Çocukların yanlışlıkla açmasını engelleyen "çocuk kilidi" gibi temel güvenlik özelliklerine sahip.

Yenilikçi özellikleri ve şık tasarımı ile beğeni toplayan AddWash çamaşır makinesi sahipleri arasında Sia Insight tarafından yapılan Türkiye genelindeki araştırma sonuçlarına göre kullanıcıların %60'ı en beğendikleri özellik olarak yıkama sürerken çamaşır ekleyebilmeyi seçtiler. AddWash çamaşır makinesinin diğer beğenilen özellikler ise çamaşırları çok iyi temizlemesi, sessiz çalışması, kurutma özelliğine sahip olması ve kısa program alternatifi olarak sıralandı.

Kampanya Detayı:
 • Kampanya, Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından ithal edilen 13 - 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında kampanyaya dahil yetkili Samsung satış noktaları üzerinden satışa sunulan Samsung marka WW80K5410UW/AH veya WW90K5410UW/AH veya WW90K5410UX/AH veya WW12K8412OW/AH veya WD90K6410OW/AH veya WD90K6410OS/AH model çamaşır makinelerinden birini satın alan tüketicilere (“Katılımcı”), satın aldıkları modele bağlı olarak indirimli fiyatlar uygulanacaktır.Yetkili Samsung satış noktalarından yapılacak satın alımlarda indirimli fiyatlar, yetkili satış noktalarından öğrenilecektir.
 • Samsung, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamı ürün model ve renkleri ile 8000 adet stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanyaya dahil olan Samsung çamaşır makinesi model kodları: Çamaşır makinesi model kodları: WW80K5410UW/AH, WW90K5410UW/AH, WW90K5410UX/AH, WW12K8412OW/AH, WD90K6410OW/AH, WD90K6410OS/AH).Kampanyadan yararlanabilmek için, kampanya tarihleri kapsamında kampanyalı ürünlerin satın alınmış olması gerekmektedir.
 • Katılımcılar, girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve kampanya koşullarına uygun olması durumunda, kampanyadan faydalanabilecektir.Katılımcılar, sundukları bu bilgilerin kampanya kapsamındaki faydaların sağlanması amacıyla 3. kişiler ile paylaşılacağını kabul etmektedirler.
 • Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.
  Kampanyaya dahil yetkili Samsung satış noktaları üzerinden alınacak olan Samsung ürünlerin teslimatında verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır. Gönderim sürecinden kaynaklanan sorunlardan Samsung herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
 • Katılımcının söz konusu indirim tutarının parasal karşılığını talep etme hakkı bulunmamaktadır. İşbu Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait indirim tutarı hakedişini iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)
  Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.İlgili etiketler : Samsung, Çamaşır Makinesi, Beyaz Eşya, Kampanya,

Kampanya Sahibi

Samsung
 • Eklenme Tarihi

  : 13 Temmuz 2018
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Temmuz 2018
 • Trafik

  : 366

Benzer Kampanyalar

 • LG LG Çamaşır Makinesi Alana OMO Deterjan Hediye!

  LG Çamaşır Makinesi Alana OMO Deterjan Hediye!

  LG Çamaşır makinelerine özel kampanya! 1 - 31 Ocak 2019 tarihleri arasında LG çamaşır makinesi alanlara OMO deterjan hediye! Kampanya Detayı: 1. Bu kampanya 01 Ocak 2019 - 31...
  4 Ocak 2019212 defa incelendi
 • Samsung Samsung Beyaz Eşya Alana Akıllı Telefon Hediyeli!

  Samsung Beyaz Eşya Alana Akıllı Telefon Hediyeli!

  Önce beyaz eşyanızı, sonra Galaxy telefonunuzu seçin! Samsung Electronics, Ocak ve Şubat ayları boyunca beyaz eşya satın alanlara Galaxy J2 Core veya Galaxy J4+ akıllı telefona ücre...
  10 Ocak 2019370 defa incelendi
 • Koçtaş Koçtaş Beyaz Eşya Çeyiz Seti Kampanyası

  Koçtaş Beyaz Eşya Çeyiz Seti Kampanyası

  Evini güzelleştirmek isteyenlerin ilham kaynağı Koçtaş, şimdi de bütçeleri rahatlatacak çeyiz seti kampanyası sunuyor. Koçtaş, kampanya kapsamında yeni ev kurarken yapılan harcamaların en b...
  20 Şubat 2019135 defa incelendi
 • Arçelik Arçelik'ten Kahve Makinesi Hediye!

  Arçelik'ten Kahve Makinesi Hediye!

  Yeni Yıl Hediyeniz Arçelik'ten! 2019 Aşkına Beyaz Eşya, Ankastre Fırın veya Televizyon Ürünlerinden Herhangi 3'ünü Alana 3190 P Telve Hediye. Arçelik, yeni yıla “Büyük Çeyiz Kampanyas...
  11 Ocak 2019276 defa incelendi
 • Media Markt Media Markt CLUB İndirim Günleri 2019

  Media Markt CLUB İndirim Günleri 2019

  MediaMarkt CLUB GÜNLERİ Başladı! Elektronik perakendecisi MediaMarkt, tüketicilerine sunduğu cazip fırsat ve hizmetlere ek olarak, ekstra fırsatlar sunduğu sadakat programı MediaMarkt...
  15 Mart 2019244 defa incelendi
Alışveriş Siteleri