Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

İstanbul Optimum BMW 418i Gran Coupe Çekiliş Kampanyası

 • 8 ay önce eklendi
 • 470 defa incelendi
 • Puan : star star star 17 incelemede 2,82 puan almıştır.
Yenilenen İstanbul Optimum'dan Yepyeni Kampanya!

Yenilenen ve değişen İstanbul Optimum, ferahlayan yeni yüzü, yepyeni alışveriş deneyimleri ve sürpriz çekiliş fırsatları ile sizleri de değiştiriyor. 15 Kasım 2017 - 11 Mart 2018 tarihleri arasında, aynı gün içerisinde, toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapın, BMW 418i Gran Coupé kazanma şansı yakalayın!


Kampanya Detayı:
 • Bu kampanya Feriköy Gayrimenkul Yatırım İnş. Tur. San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü'nün 07.11.2017 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.4945 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
 • 15.11.2017 (Saat:10.00) - 11.03.2018 (Saat:22.00) tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan İstanbul Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi içindeki tüm mağazalardan (Istanbul Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/atm'lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek alımları, şans ve talih oyunu harcamaları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, Tl/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/faturaları, hediye çeki ve gift kart ile yapılan alışverişler kampanyadan hariçtir) aynı gün içinde toplamda 150.-TI. ve katları tutarında (her 150.-TUye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/fatura/e-faturalarını ibraz eden Optimum Club Kart üyelerine üzerinde çekilişe katılım no, kart no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir. Optimum Club üyelik Programına katılım ücretsizdir ve üye olmayan müşteriler form doldurarak üye olabilir.
 • Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcılann çekiliş hakları iptal edilecektir. Ad-soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Optimum (lub üyesinin ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır.
 • Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz.
 • Mali değeri olmayan belgeler ile fiş/fatura dışındaki (tahsilat makbuzu, sipariş fişi) belgeler geçerli değildir. Fiş/fatura fotokopisi ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Fiş/fatura/e-faturanın avm içinde bulunan mağazadan kesilmiş olması zorunludur. AVM'deki mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Istanbul Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi mağazalanndan yapılan) kampanyaya dahil edilmez.
 • Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir.
 • E-fatura ile katılımda, sadece Istanbul Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturanın bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibraz' ve bir nüshasının çekiliş kayıt noktasına bırakılması şartıyla kampanyaya katılım yapılabilir. Urün iadesinde, kasa fişi/fatura aslı ile bilgisayar çıktısının aslının ibrazı ve bu belgenin çekiliş kayıt görevlisine iade edilmesi gerekmektedir.
 • Katılımcılar
  fiş/fatura/e-faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. Çekilişte 1 kişi Bmw 418i Gran Cou0 Prestige 2017 Model Otomobil (değeri: 237.600,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.
 • Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş 20.03.2018 tarihinde saat 14.00'da İstiklal Cad. No:2/B Yenisahra Ataşehir/Istanbul adresinde bulunan Istanbul Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi ortak alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
 • Kazanan talihliler 26.03.2018 tarihinde Milliyet Gazetesi Türkiye Baskısında duyurulacaktır.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Feriköy Gayrimenkul Yatırım Inş. Tur. San. ve Tic. As. sorumlu tutulamaz.
 • Asil talihliler 10.04.2018 tarihine kadar, yedek talihliler 25.04.2018 tarihine kadar kimliği, iletişim bilgileri, ikramiye kazandığı fiş/faturası/e-faturası ve bilgisayar çıktısı ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım'ın Gülbahar M. Cemal Surun' S. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresindeki ofisine şahsen başvurmalan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.
 • Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. ikramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.
 • Türkiye'de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.
 • Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. sahipleri ve Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'ye bağlı şirket çalışanları İstanbul Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi içerisinde yer alan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanlan, Feriköy Gayrimenkul Yatınm In;. Tur. San. ve Tic. AS. sahipleri ve çalışanları, Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş çalışanları, Siteplus Entegre Tesis Profesyonel Site Yönetim ve Temizlik Hizmetleri Tic. A.S. çalışanları, Omega İleri Teknoloji Çözümleri Yazılım Ild. Şti. çalışanları, tüzel kişiler, U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar.
 • Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir.
 • Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.
 • Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.İlgili etiketler : İstanbul Optimum, İstanbul Optimum Outlet, İstanbul Optimum Çekiliş, Çekiliş Kampanyaları, Otomobil Çekilişi, Çekiliş, Kampanya,

Kampanya Sahibi

Optimum Outlet İstanbul
 • Eklenme Tarihi

  : 15 Kasım 2017
 • Güncelleme Tarihi

  : 26 Mart 2018
 • Geçerlilik Tarihi

  : 11 Mart 2018
 • Trafik

  : 470

Benzer Kampanyalar

 • Optimum Outlet Ankara Ankara Optimum Harley-Davidson Motosiklet Çekiliş Kampanyası

  Ankara Optimum Harley-Davidson Motosiklet Çekiliş Kampanyası

  Efsaneye Sahip Olma Şansı Ankara Optimum'da! 27 Nisan - 1 Temmuz tarihleri arasında, aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club üyeleri Harley-Davidson Iron ...
  27 Nisan 2018378 defa incelendi
 • Highway Outlet AVM HighWay Outlet Volkswagen Tiguan Çekiliş Kampanyası

  HighWay Outlet Volkswagen Tiguan Çekiliş Kampanyası

  HighWay Outlet AVM 'den Dev Çekiliş! Avrupa'nın en büyük otoyol outleti olma özelliğiyle açıldığı günden itibaren Sadece alışveriş değil, aynı zamanda eğlence ve yaşam merkezi olan ve h...
  09 Şubat 2018384 defa incelendi
 • Axis AVM Axis İstanbul'dan Bu Alışveriş İçin Çok Sebep Var!

  Axis İstanbul'dan Bu Alışveriş İçin Çok Sebep Var!

  Bu ay alışveriş için sebep çok! Babalar Günü'nden Ramazan Bayramı'na; yaz ihtiyaçlarından karne hediyelerine kadar her şey Yakın Noktanız Axis Kağıthane'de! Axis İstanbul AVM, Ramazan ...
  06 Haziran 2018131 defa incelendi
 • Axis İstanbul AVM Axis İstanbul AVM'den Sinema Biletiniz Hediye

  Axis İstanbul AVM'den Sinema Biletiniz Hediye

  Axis İstanbul AVM'de kazandıran kampanyalar devam ediyor. Axis İstanbul, hafta içi aynı gün içinde yapılan 150 TL'lik alışverişe bir adet sinema biletini anında hediye ediyor. Yıl boy...
  11 Temmuz 2018158 defa incelendi
 • Armada AVM Armada AVM Harley-Davidson Çekiliş Kampanyası

  Armada AVM Harley-Davidson Çekiliş Kampanyası

  Armada'dan Harley-Davidson Kazanma Şansı 20 Nisan - 1 Haziran 2018 tarihleri arasında Armada AVM'den yapacağınız toplamda her 100 TL ve üzeri alışverişe 2017 model Harley-Davidson Iron 8...
  20 Nisan 2018206 defa incelendi