Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

İstanbul Optimum BMW 418i Gran Coupe Çekiliş Kampanyası

 • 1 yıl önce eklendi
 • 605 defa incelendi
 • Puan : star star star 26 incelemede 2,85 puan almıştır.
Yenilenen İstanbul Optimum'dan Yepyeni Kampanya!

Yenilenen ve değişen İstanbul Optimum, ferahlayan yeni yüzü, yepyeni alışveriş deneyimleri ve sürpriz çekiliş fırsatları ile sizleri de değiştiriyor. 15 Kasım 2017 - 11 Mart 2018 tarihleri arasında, aynı gün içerisinde, toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapın, BMW 418i Gran Coupé kazanma şansı yakalayın!


Kampanya Detayı:
 • Bu kampanya Feriköy Gayrimenkul Yatırım İnş. Tur. San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü'nün 07.11.2017 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.4945 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
 • 15.11.2017 (Saat:10.00) - 11.03.2018 (Saat:22.00) tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan İstanbul Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi içindeki tüm mağazalardan (Istanbul Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/atm'lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek alımları, şans ve talih oyunu harcamaları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, Tl/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/faturaları, hediye çeki ve gift kart ile yapılan alışverişler kampanyadan hariçtir) aynı gün içinde toplamda 150.-TI. ve katları tutarında (her 150.-TUye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/fatura/e-faturalarını ibraz eden Optimum Club Kart üyelerine üzerinde çekilişe katılım no, kart no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir. Optimum Club üyelik Programına katılım ücretsizdir ve üye olmayan müşteriler form doldurarak üye olabilir.
 • Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcılann çekiliş hakları iptal edilecektir. Ad-soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Optimum (lub üyesinin ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır.
 • Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz.
 • Mali değeri olmayan belgeler ile fiş/fatura dışındaki (tahsilat makbuzu, sipariş fişi) belgeler geçerli değildir. Fiş/fatura fotokopisi ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Fiş/fatura/e-faturanın avm içinde bulunan mağazadan kesilmiş olması zorunludur. AVM'deki mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Istanbul Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi mağazalanndan yapılan) kampanyaya dahil edilmez.
 • Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir.
 • E-fatura ile katılımda, sadece Istanbul Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturanın bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibraz' ve bir nüshasının çekiliş kayıt noktasına bırakılması şartıyla kampanyaya katılım yapılabilir. Urün iadesinde, kasa fişi/fatura aslı ile bilgisayar çıktısının aslının ibrazı ve bu belgenin çekiliş kayıt görevlisine iade edilmesi gerekmektedir.
 • Katılımcılar
  fiş/fatura/e-faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. Çekilişte 1 kişi Bmw 418i Gran Cou0 Prestige 2017 Model Otomobil (değeri: 237.600,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.
 • Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş 20.03.2018 tarihinde saat 14.00'da İstiklal Cad. No:2/B Yenisahra Ataşehir/Istanbul adresinde bulunan Istanbul Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi ortak alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
 • Kazanan talihliler 26.03.2018 tarihinde Milliyet Gazetesi Türkiye Baskısında duyurulacaktır.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Feriköy Gayrimenkul Yatırım Inş. Tur. San. ve Tic. As. sorumlu tutulamaz.
 • Asil talihliler 10.04.2018 tarihine kadar, yedek talihliler 25.04.2018 tarihine kadar kimliği, iletişim bilgileri, ikramiye kazandığı fiş/faturası/e-faturası ve bilgisayar çıktısı ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım'ın Gülbahar M. Cemal Surun' S. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresindeki ofisine şahsen başvurmalan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.
 • Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. ikramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.
 • Türkiye'de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.
 • Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. sahipleri ve Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'ye bağlı şirket çalışanları İstanbul Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi içerisinde yer alan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanlan, Feriköy Gayrimenkul Yatınm In;. Tur. San. ve Tic. AS. sahipleri ve çalışanları, Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş çalışanları, Siteplus Entegre Tesis Profesyonel Site Yönetim ve Temizlik Hizmetleri Tic. A.S. çalışanları, Omega İleri Teknoloji Çözümleri Yazılım Ild. Şti. çalışanları, tüzel kişiler, U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar.
 • Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir.
 • Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.
 • Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.İlgili etiketler : İstanbul Optimum, İstanbul Optimum Outlet, İstanbul Optimum Çekiliş, Çekiliş Kampanyaları, Otomobil Çekilişi, Çekiliş, Kampanya,

Kampanya Sahibi

Optimum Outlet İstanbul
 • Eklenme Tarihi

  : 15 Kasım 2017
 • Güncelleme Tarihi

  : 26 Mart 2018
 • Geçerlilik Tarihi

  : 11 Mart 2018
 • Trafik

  : 605

Benzer Kampanyalar

 • Optimum Outlet İstanbul İstanbul Optimum 10. Yıl iPhone X Çekiliş Kampanyası

  İstanbul Optimum 10. Yıl iPhone X Çekiliş Kampanyası

  Açıldığı günden bu yana, sevilen markaların ürünlerini uygun fiyatlarla sunan Optimum Outlet İstanbul 10. yaşında onlarca iPhone X hediye ediyor. 30 Temmuz - 7 Ekim 2018 tarihleri arası...
  2 Ağustos 2018502 defa incelendi
 • Adana Optimum Outlet Optimum Adana Fiat Egea Çekiliş Kampanyası

  Optimum Adana Fiat Egea Çekiliş Kampanyası

  Yeni yol arkadaşınız Adana Optimum’da! 23 Temmuz - 30 Kasım tarihleri arasında Adana Optimum’dan yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerle Fiat Egea HB kazanma şansı yakalayın! ...
  29 Temmuz 2018246 defa incelendi
 • 212 İstanbul AVM 212 Outlet'te Fırsat Garajı Açıldı

  212 Outlet'te Fırsat Garajı Açıldı

  212 Fırsat Garajı, 22 Eylül – 7 Ekim tarihleri arasında 212 İstanbul Power Outlet’te Açılıyor. Fırsat garajında tekstilden ayakkabıya, ev dekorasyonundan mobilyaya, kırtasiyeden oyuncağa, zü...
  1 Ekim 2018197 defa incelendi
 • A-101 Market A101 - Pepsi Şampiyonlar Ligi Maçı Seyahati Çekiliş Kampanyası 2018

  A101 - Pepsi Şampiyonlar Ligi Maçı Seyahati Çekiliş Kampanyası 20

  A101'de Pepsi İle Futbolu Doyasıya Yaşa! Bu yılda A101'den pepsi alanlar UEFA Şampiyonlar Ligi maçını yerinde izliyor... 1 Eylül - 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Türkiye genelinde...
  2 Eylül 2018292 defa incelendi
 • Alışveriş Rehberi Bursa Payitaht Çarşı Fiat Egea Çekiliş Kampanyası

  Bursa Payitaht Çarşı Fiat Egea Çekiliş Kampanyası

  Bursa Tarihi Çarşıda Alışveriş Kazandırıyor... 3 Ağustos  - 3 Kasım 2018 tarihleri arasında Bursa Tarihi Çarşı Ve Hanlar Bölgesinde dükkanlardan 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10 ...
  12 Ağustos 2018225 defa incelendi