Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Efsane İndirim ve Murat Boz Konseri Mall Of İstanbul'da

 • 1 yıl önce eklendi
 • 1073 defa incelendi
 • Puan : star star star 10 incelemede 3,3 puan almıştır.
Mall of İstanbul 23 Haziran Cuma “Efsane İndirim Günü” ne ev sahipliği yapıyor. Bayram öncesi yüzlerce markada Efsane İndirim Günü’ne özel yüzde 70’e varan indirimler geçerli olacak ve özel ürünler satışa sunulacak. Bir alışveriş şenliğine dönüşecek Efsane İndirim Günü’nde pop müziğin sevilen sanatçısı Murat Boz’da sahne alacak.

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi tarafından tüm dünyada “En iyilerin en iyisi” seçilen Mall of İstanbul, Ramazan Bayramı öncesi Efsane İndirim Günü’ne ev sahipliği yapıyor. 23 Haziran, Cuma gününe özel markalar ürünlerini yüzde 70’e varan indirimle satışa sunacak. Efsane İndirim Günü’nde Mall of İstanbul’dan 10 liraya pantolon, 19 liraya gömlek, 29 liraya elbise, 99 liraya takım elbise alınabilecek.

İndirimler dekorasyondan tekstile, teknolojiden aksesuara, ev tekstilinden hediyelik eşyaya kadar farklı ürün gruplarında geçerli olacak. Mall of İstanbul’da “Efsane İndirim Günü” gece 24:00’e kadar indirimli alışveriş yapılabilecek.

Alışverişi şenlik havasına dönüştürmek amacıyla Mall of İstanbul’da gün boyu eğlenceli aktiviteler ve gösteriler düzenlenecek. Saat 21:15’de ise pop müziğin sevilen ismi Murat Boz sahne alarak sevilen şarkılarını hayranları ile seslendirecek.İlgili etiketler : Mall Of İstanbul, Mall Of İstanbul Konser, Efsane İndirim, Murat Boz Konseri, Murat Boz, Konser,

Kampanya Sahibi

Mall Of Antalya
 • Eklenme Tarihi

  : 20 Haziran 2017
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 25 Haziran 2017
 • Trafik

  : 1073

Benzer Kampanyalar