Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Advantage ile Şok Marketleri'nde 25 TL ParaPuan!

 • 7 ay önce eklendi
 • 228 defa incelendi
 • Puan : star star star 6 incelemede 3,33 puan almıştır.
HSBC Advantage Kredi Kartı’nızla Şok Marketleri’nden 26 Aralık 2018  – 30 Ocak 2019 arasında kampanyaya kayıt olup, belirli ürünler  dışında toplamı 250 TL ve üzerini bulan alışverişlerinize 25 TL değerinde NakitPuan hediye!

Katılmak için SEPET yazın, 4477'ye gönderin.

Kampanya Detayı:
· Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “SEPET” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.
· Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kartınıza 01 Şubat 2019’da yüklenecek, şubat sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan kısım 1 Mart 2019’da geri alınacaktır.
· Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar  yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
· Kampanya müşteri bazında olup,  bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 25 TL değerinde NaklitPuan kazanabilir. NakitPuanlar online ve tatilpuan olarak kullanılamaz. Kullanılması halinde kullanım katı kadar borç ekstreler yansıtılır
· Concept kart katılımı ücretsizdir
· Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
· Şok Marketleri’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Şok Marketleri’nden alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında Şok Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Şok Marketleri’nin 0212 5763300 numaralı şikayet hattına iletilebilir.İlgili etiketler : Advantage, Advantage Kampanyaları, Şok, Şok Market, Hediye Puan, Kampanya,

Kampanya Sahibi

Şok

İlişkili Marka

Advantage
 • Eklenme Tarihi

  : 28 Aralık 2018
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 30 Ocak 2019
 • Trafik

  : 228
 • İlişkili Markalar

  : Advantage

Benzer Kampanyalar

Alışveriş Siteleri