Üzgünüz, bu fırsat sona ermiştir! Yukarıdaki benzer fırsatları inceleyebilirsiniz

Dünyaca Ünlü Darix Togni Su Sirki 1. Kısım Giriş Biletleri 40 TL Yerine 20 TL! 18 Eylül‘e Kadar İçerenköy Carrefoursa‘da BirlikteAlalim.com Üyelerine Özel İstediğiniz Gün ve Saatteki Gösterilere Katılma Şansı! Unutulmaz Heyecanlar, Unutulmaz Anılar...

 • 8 yıl önce
 • 338 defa incelendi
 • starstarstar
Bizlere göre belki korkunç, belki heyecanlı, belki imkansız... Onlar içinse gayet sıradan... Darix Togni Su Sirki ve en heyecanlı gösterileri 18 Eylül'e kadar İçerenköy CarrefourSA da! BirlikteAlalim.com aracılığı ile 1. kısım biletleri 40 TL yerine 20 TL!

Palyaçoların komik gösterileri ile eğlenecek, ip cambazlarını izlerken yüreğiniz ağzınıza gelecek...
Akrobatlarla beraber yerinizde duramayacak bir heyecan yaşayacak, hayvanlar ve eğitmenlerini izlerken kendinizden geçeceksiniz.

Hafta içi; 20:30, hafta sonu: 16:00 ve 20:30

Togni ailesine ait olan Florilegio Darix Togni Sirki, kendi alanında dünyanın en mükemmel sirkleri arasında yer almıştır.

Defalarca dünyanın çeşitli ülkelerini dolaşmış olan bu aile, gittikleri her yerde harika gösterileriyle anılmaktadır. Bu yüzden ünlü İtalyan markalarının yanı sıra, diğer dünya markalarının da dikkatini çekerek sponsorluklarına nail olmuştur. Florilegio Darix Togni Sirki‘nin dünya çapındaki bu başarısı, artistlerinin ne kadar başarılı olduklarının göstergesidir.

Florilegio Sirki oldukça eski ve çok büyük bir sirk olup, ailece yürütülerek İtalyan tarihi ve kültürünü, geleneklerini dünyaya göstermeye çalışmaktadır.

Davio ve Corrado; Üstün yetenekleri ve tecrübeleriyle sirkte mükemmel bir show yaratmışlardır.Davio Togni; dünyanın en büyük eğiticilerindendir.Corrado Togni ise dünya çapında tanınmış en başarılı komedyenlerdendir. Florilegio Darix Togni Sirki; şüphesiz hayvanlarıyla da en mükemmel sirklerden biridir. Sirk; tecrübe ve eğitici varlığıyla her zaman, herkesi rüyaları yaşatma gücüne sahip bir sirktir; Sirkte insanlar ve hayvanlar (Kaplanlar, Aslanlar, Filler, Hippos, Zürafalar, Atlar  ve diğer hayvanlar) arasında o kadar güzel bir ilişki yaratılır ki bütün bir gösteri saati fantastik bir anıya dönüşür.

Bu fırsat Darix Togni Su Sirki tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 18 Eylül'e kadar geçerlidir.

Gitmek istediğiniz tarihe ve katogoriye göre 'Satın Al' butonuna tıklayarak tercih ettiğiniz fırsatı satın alabilirsiniz.

Alınan gün ve saatte kullanılmayan biletler kullanılmış sayılır.

Biletleri gösteri günü hafta içi 18:00 - 20:00,  hafta sonu 14:00 - 20:00 saatleri arası gösterinin yapılacağı yerde bulunan BirlikteAlalim.com yetkilisinden kupon kodlarınızı işleterek alabilirsiniz.

Kampanya dahilinde alınan biletlerde gişede kategori değişikliği yapılamaz ve iade edilemez.

Kişi kendi için dilediği kadar fırsat çeki alabilir. Her kupon 1 kişi için geçerlidir.

Yetişkin ve çocuklar için ücretlendirme aynıdır. 0 - 3 yaş arası çocuklardan ücret alnımamaktadır.

Bu güzellikten sevdiklerinizi de mahrum bırakmayın, Satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Eposta adresinize 13 haneli "Güvenlik Kodunuz" gelecek.

Gelen güvenlik kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir

Mail gelmediğini düşünüyorsanız "Spam","Junk" ya da "Önemsiz" adlı mail kutularına bakınız.
Ya da dilediğiniz anda "Fırsatlarım" linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

Adres: Kozyatağı Carrefour Halbinası Yanı Eski Geneto Arsası İçerenköy -İstanbul
Web: www.susirki.com

Bu Fırsatı Değerlendir
Kötü Fena Değil İyi Çok İyi Harika

Fiyatı : 40,00 TL - İndirimli Fiyatı : 20,00 TL - İndirim Oranı : % 50
Kalan Süre :

Geçerli Olduğu İller : İstanbul,

Fırsat Sahibi

Birlikte Alalım Fırsat Sitesi

Sponsor Bağlantı

 • Eklenme Tarihi

  : 10 Eylül 2011
 • Geçerlilik Tarihi

  : 22 Aralık 2011
 • Trafik

  : 338